Неділя, 10 червня 2012 15:41

Бувають собаки "кусачі"

Автор Віталій Мосійчук

Тема на форумі про бродячих псів вже потроху затухає, але вирішив все ж таки написати, бо довгий час не вдається стерти з пам'яті жахливий епізод, який ненароком спостерігав на залізничному вокзалі.

Дівчинка років п'яти разом з батьками, чекаючи потягу, бігала по перону, тримаючи в руці якийсь пиріжок. Несподівано до неї пдбіг бродячий пес і спритно плигаючи, вибиває з рук пиріжок. Дівчинка інстинктивно нахиляється, щоб підняти пиріжок і в цей час той хватає кликами її за щічку. Цей жах відбувається прямо на очах батьків за два кроки від них, але біду вже не відвернути, надто все відбувається несподівано і швидко. Крик, кров, страх і плач дитини, досі дзвенить у вухах. Дитині надали допомогу і невдовзі підійшов потяг, вони розгублені у тому, що їм далі робити, все ж вирішили сісти у потяг. Очевидці цього жахливого випадку ще довго не могли прийти до тями, чому не змогли відвернути біди, ніхто ж не сподівався такого лиха.

Мої друзі і знайомі при розповіді про цей епізод з життя теж розповіли безліч історій пов'язаних з агресивністю бродячих собак.

Це вже стало проблемою в містах всієї України. Будівництво приютів для бродячих тварин в місті не ведеться, бо не має грошей, а відстрілювати четвероногих заборонено - негуманно. Такі перекоси в комунальній політиці призводять до того, що місто заполонили стаї голодних і агресивних собак, які вже не просто кусають зівак, а влаштовують рекет біля магазинів, сміттєбаків, на базарах. І це стає вже не смішною, а занадто серйозною темою повсякдення. І допоки наші можновладці будуть шукати гроші на приюти чи стерилізацію тварин, сотні людей потраплятимуть у складні ситуації з бродячими псами.

Як написали в блозі клініки VetDrug.com.ua, процес стерилізації тварини має на увазі під собою абсолютне припинення статевих її функцій. В цей час пса поміщають під наркоз і видаляють матку і яєчники. Тварина при цьому не відчуває болю, але після проведення операції їй рекомендований ретельний догляд, а також абсолютний спокій.

Можна починати проводити процедуру стерилізації після того, як собака досягне 10 місяців віку. Найкраще робити цього до настання першої тічки.

Останнє редагування Середа, 17 жовтня 2018 23:21

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Люди намного агрессивнее и опаснее собак.И напасть могут не только когда голодные.И по стат данным преступлений совершают в отношении себе подобных в десятки раз чаще и страшенй -смотриш новости волосы дыбом. <br />5 червня близько 09.30...

Люди намного агрессивнее и опаснее собак.И напасть могут не только когда голодные.И по стат данным преступлений совершают в отношении себе подобных в десятки раз чаще и страшенй -смотриш новости волосы дыбом. <br />5 червня близько 09.30 години в с. Пліщин по вулиці Лісова дача 60-річна жителька м. Шепетівка, перебуваючи в будинку 42-річної місцевої жительки, під час сварки, яка виникла на ґрунті неприязних відносин, кухонним ножем завдала останній проникаюче поранення черевної порожнини.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Да-да-да-да-да. :lol: <br />Только, сука, жалко что это не дочка или не сестра того уебня, который на форуме в теме за собак распинался насчет садистов, 90% и прочей херни

This comment was minimized by the moderator on the site

С трашно. В европе такими собакам занимаются специальные службы. У нас в Киеве ветеринарная помощь которая может оказать выезд на дом если что то случилось с вашим питомцем ссылка здесь

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением