Обережно гаражі

Автор ВО "Свобода"

Вже давно депутати Шепетівської міської ради від ВО «Свобода» говорять С. Антонюку про те, щоб не надавати місця для будівництва, а лише виключно для встановлення гаражів на прибудинкових територіях багатоповерхових будинків. При цьому, вони наголошують, що потрібно розглядати дані питання  в кожному випадку індивідуально. Якщо, наприклад, в багатоповерховому будинку проживає інвалід з вадами рухового апарату (в якого є транспортний засіб), тоді при наявності відповідних документів та заяви інваліда, він має право на встановлення необхідного йому гаража.   

Але міський голова С. Антонюк та його депутати думають і діють по – іншому. Так, лише в жовтні та листопаді 2011 року, ними було «роздеребанено» ділянки землі саме для будівництва гаражів поруч з багатоповерховими будинками. Ніхто навіть і не подумав показати опозиційним депутатам  відповідні документи, не було там, мабуть, і згоди мешканців вказаних нижче будинків :

вул. Шешукова,8 – 2 ділянки (50 та 30 кв.м.);

вул. Залізнична,53а (50 кв.м.) для депутата від ПР;

вул. Шешукова,9 (50 кв.м.);

вул. К.Маркса,59 (50 кв.м.);

вул. Шешукова,1 (50 кв.м.);

вул. Старокост. шосе, 32 (35 кв.м.);

вул. Полубоярова,19 (50 кв.м.);

вул. К.Маркса,28 (40 кв.м.);

вул. Старокост. шосе,30 (3 ділянки-100 кв.м.);

вул. Залізнична, 53 ( 30 кв.м.);

вул. Полубоярова,19 (50 кв.м.).

всього близько 600 кв. м.

 

         Подивіться уважно, можливо вже в  2012 році біля цих будинків буде забудовано дитячі майданчики тощо.

Коли в місцевих офіційних ЗМІ пишуть, як лагідно міський голова розмовляє з людьми на особистих прийомах і запевняє їх сердечно, що вільних земельних ділянок у місті немає, то це просто вил в очі, тому, що лише на жовтневій та листопадовій сесіях депутати від Партії Регіонів разом з підконтрольними їм тушками безкоштовно надали «своїм людям»  вільні земельні ділянки для будівництва індивідуальних житлових будинків загальною площею 13 900 кв.м. (по вулицях П.Мирного, ІІ-й Привокзальній, П’яскорського, Музальова, 30-річчя Перемоги). Крім того, на вулиці Войкова виділено 4000 кв.м. для громадянки С. для ведення особистого селянського господарства, а на вул. Горького - громадянці М. – 400 кв.м. для ведення садівництва.

Депутати міської ради від ВО «СВОБОДА», проаналізувавши рішення сесій міської ради з січня по листопад 2011 року, встановили, що депутати, які голосували «ЗА» , разом з міським головою було роздали за цей період близько 34 000 кв м. землі на території міста. І якщо з січня по червень площа розданих земельних ділянок становила близько 20 000 кв.м., то лише за останні кілька місяців площа виділених земель збільшилась  майже на 14 000 кв.м. .

Цікаво, що будуть ділити далі і як, якщо землі вже не лишиться? 

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением