Блефаропластика: про ефективність та безпечність процедури

Одним з ефективних методів боротьби із нависанням повік, мішками під очима є блефаропластика. Завдяки такій малоінвазивній операції клініка пластичної хірургії Lita Plus покращить погляд, зокрема, зробить його виразним, прибере втомлений вигляд. Однак будь-яке хірургічне втручання має свої ризики і переваги. Чи безпечна блефаропластика і кому показана, розповідаємо далі у статті.

Поняття про блефаропластику та показання

Хірургічне втручання на повіках прийнято називати блефаропластикою. Це процедура, яка допомагає покращити зовнішній вигляд верхньої повіки та зони навколо очей, зокрема, прибираючи мішки на нижній частині повік. З віком у кожної людини втрачається пружність шкіри, еластичність повік теж, як і накопичення в них жиру, тому жінки дедалі частіше звертаються до пластичних хірургів для виконання операції.

Під час блефаропластики хірург, як правило, видаляє жирову тканину, частину м'язів, шкіри пацієнта, а буває, що видаляють лише шкіру. Операція спрямована не тільки на покращення зовнішнього вигляду, а й зору, адже у деяких людей настільки опускаються повіки, що обмежують їх поле зору.

Важливо розуміти, що процедура не покликана прибирати мімічні зморшки чи темні кола, але разом із нею хірург може виконати інші операції, наприклад, виконати підтяжку.

Якщо у людини відсутні захворювання очей, їй більше 18-ти років, то їй можна скористатися послугою блефаропластики. Однак є протипокази, наприклад, діабет, розлади ШКТ чи захворювання очей, які потребують уваги та можуть призвести до ускладнень. Разом з тим варто залишатися реалістом, адже операція не змінить кардинально обличчя, не змінить його структуру, а усі очікування необхідно проговорити з лікарем.

Чи потрібно спеціально готуватися до операції?

Операція на повіках може проводитися як на обох частинах, так і окремо - нижня або верхня. Підготовка включає здачу певного пакета аналізів, консультацію анестезіолога. Також пацієнт повинен сповістити медиків про ліки, які він приймає, аби знизити ризик виникнення кровотечі.

Верхня блефаропластика передбачає розріз на верхній повіці, однак не варто турбуватися, адже надрізи будуть приховуватися під час відкриття очей. Увесь надлишковий жир та шкіру хірург обов'язково видаляє.

Нижня передбачає акуратний розріз під нижніми віями, розподіляючи, прибираючи зайвий жир, шкіру. Уся процедура займає до 1-2 годин часу, залежно від складності роботи.

Щодо реабілітації, то завдяки безпечності процедури та малоінвазивному втручанню, пацієнт може повернутися додому вже за декілька годин. Вже через 5 днів знімають шви, за 14 днів зникають набряки і синці, а через місяць після операції можна займатися спортом, вести активне соціальне життя.

Прискорити відновлення можуть:

  • регулярний догляд за очима;
  • використання специфічних ліків для загоєння з антибіотиком;
  • прискіплива увага до прооперованих місць;
  • використання холодних компресів;
  • препарати, які знімають набряки.

Дотримання усіх рекомендацій дозволить повністю відновитися вже за 2 місяці, а результат зберігатиметься від 5 до 10 років на нижній повіці, на верхній - на все життя.

Варто зауважити, що це найменш болюча косметична процедура зі втручанням хірурга. Тому, якщо є відчуття дискомфорту, набридли мішки під очима, хочеться повернути звабливий погляд - блефаропластика саме для вас.

0
репостів
0
репостів