Подорож з комфортом: як обрати автобус для групових подорожей

0050 scaledОрганізація групових подорожей по Україні чи закордон зазвичай передбачає пошук автобуса, який має відповідати усім вимогам безпеки. Це не тільки про справність транспортного засобу, а й про компетентність та професіоналізм кермувальника. Тож, оренда автобуса з водієм - відповідальний етап у підготовці тривалих поїздок. Що врахувати при виборі та яким має бути транспорт, розкажемо далі.

Нерегулярні перевезення та дозволи

Кожна компанія, яка надає послуги з перевезень пасажирів має мати спеціальні документи, які можна перевірити та впевнитись, що перевізник має право здійснювати таку діяльність.

Завдяки підтримці уряду таку можливість має кожен громадянин України в режимі онлайн безкоштовно. Для цього необхідно подати запит за реєстраційним номером транспортного засобу або за ЄДРПОУ (для юросіб) або ІПН (для ФОПів).

Якщо перевізник має ліцензію та відповідник перелік транспортних засобів - він знаходиться на контролі у Державній службі України з безпеки на транспорті. Тобто, користуватись послугами такої компанії - вагома перевага при виборі автобуса.

Критерії підбору автобуса для подорожі

Групові подорожі - весела пригода як для сім'ї, так і для колег по роботі, друзів. Як правило, для цього використовують туристичні автобуси, які вміщають від 30 пасажирів у салоні. Також за габаритами розрізняють:

  • малі автобуси - до 40 місць;
  • середні - до 65;
  • великі - до 110.

0062 scaledНайкраще обладнані саме великі автобуси, адже завдяки довжині транспорту є можливість укомплектувати транспорт окремим туалетом, холодильником, DVD програвачем, кавоваркою тощо. Якщо це подорож, наприклад, у гірськолижний курорт, то необхідно подумати куди можна буде класти спорядження для катання на лижах або для розміщення додаткових валіз.

Також у таких моделей є доступ до Wi-Fi, можливість заряджати мобільні пристрої біля місця сидіння, регулювати подачу охолодження повітря, переглядати відеоматеріали та смакувати каву з кавоварки біля водія. Варто дізнатись і те, скільки водіїв буде на маршруті.

Орендувати великий автобус для невеликої кількості людей немає сенсу, адже це додаткові витрати. Зазвичай менші автобуси мають і Wi-Fi, і кондиціонер та паски безпеки зі зручними сидіннями, як у Transmarine. Єдиний недолік - відсутність туалету та TV.

Важливим є і вибір автобуса, який вчасно проходить технічний огляд, охайно виглядає та має спеціально навчених водіїв з власним автопарком. Усе це допоможе визначитись з найліпшим варіантом автотранспорту для тривалих подорожей не тільки по Україні, а й закордон.

0
репости
0
репости