Щоб дізнатися, які є новобудови у Львові, які ціни пропонуються девелоперами та на яких умовах можна купити житлову чи комерційну нерухомість у новозведених будинках, потрібно ретельно вивчити багато інформації. При цьому слід враховувати район міста, розташування об’єкту стосовно транспортної розв’язки, особливості наявної зовнішньої та внутрішньої інфраструктури, позитивні перспективи та не тільки.

Портал «Енциклопедія новобудов» https://novobudovy.com/novobudovy-lvova допоможе швидко отримати дані про ціни та характеристики нових споруд Львова – багатоповерхових будинків, житлових, торговельно-розважальних комплексів, офісних центрів, котеджних містечок. Ви зможете дізнатися все про забудовників, а також про важливі параметри новобудов, технології будівництва, внутрішнє планування, переважні особливості. Також завдяки сайту кожен потенційний покупець зможе подивитися відео презентацію, фото звіт з будівельного майданчику.

Енциклопедія новобудов: переваги сайту

«Енциклопедія новобудов» є найширшим українським каталогом, в якому представлена актуальна інформація про житлову і комерційну нерухомість Львова з перших джерел, в повному обсязі. Всі дані ретельно перевіряються експертами, ціни на новобудови подаються від безпосередніх девелоперів. Додатковими перевагами використання сайту є:

  • швидкість отримання необхідних даних завдяки зручності пошукової системи порталу;
  • представлення об’єктів різноманітного призначення (житлові комплекси, резиденції і вілли, багатоповерхівки, коттеджні містечка, готельні комплекси, торговельні і розважальні комплекси, бізнес центри);
  • надання інформації щодо компанії-забудовника, характеристик споруди, технології будівництва, матеріалів будівництва, кількості поверхів і квартир, планування квартир, вартості житлових і комерційних приміщень, розвинутості зовнішньої та внутрішньої інфраструктури.

Завдяки детальності описів ви зможете визначитися з вибором житла, комерційного об’єкту, приміщення для оренди. Щоб отримати уяву про графічну частину квартири чи іншого приміщення на порталі наявні візуалізації екстер’єрів і інтер’єрів, фото звіти з будівельних майданчиків, відео презентації.

Як обрати новобудови у Львові?

Спершу визначайте район міста, який вас цікавить. Далі обирайте призначення новобудови, житлові або комерційні площі. Потім рекомендується враховувати:

  • наявність поблизу транспортної розв’язки, популярних соціальних об’єктів та установ;
  • технологію будівництва, рівень комфорту (категорія житла, індивідуальне опалення, власна закрита та розвинута територія, охорона, паркінг та ін.);
  • вартість та умови придбання.

Не забувайте перевірити інформацію про компанію-забудовника, наявність у девелопера всіх документів на новобудову. Реальні відгуки та поради можна дізнатися, перейшовши за посиланням з порталу «Енциклопедія новобудов» на форуми.

Авторизація