1 7Обрати взуття з хорошою якістю за доступною ціною - завдання не з легких. Ринок наповнений величезною кількістю взуття на різний смак і гаманець, але як відрізнити справді високоякісний товар від підробки? Взуття європейської якості у https://vittorossi.ua/shop/zhenskie_modeli/obuv/botilony/ допоможе підібрати саме той варіант, який задовольнить вимоги будь-якого клієнта.

Критерії вибору взуття, які вони?

  1. Зверніть увагу на ціну, адже часто ціна брендового якісного взуття суттєво вища за так звані "копії". Знайте - якісна шкіра не може бути дешевою.
  2. На ринках, ятках, аукціонах відомі виробники ніколи не будуть продавати свій товар. Місце продажу фірмових виробників - спеціальні брендовані торгові точки або офіційні інтернет-ресурси, онлайн-магазини.
  3. Хімічний, неприємний різкий запах розкаже про те, чи дійсно виробник дотримується всіх стандартів якості та безпечності виготовлення продукції. Шкіра завжди має приємний аромат, на відміну від підробки.
  4. Розмірна сітка виробу має відповідати фактичному. Ніяких маломірних чобітків і кросівок бути не повинно. До того ж, широкий розмірний ряд говорить про оригінальність вибору, в той час як підробки обмежуються тільки тими розмірами, які найбільше "в ходу".

Як розпізнати підробку?

Кожен бренд має свої особливості і якщо ви вирішили надати перевагу тому чи іншому бренду, було б доречним вивчити найпопулярніші "фішки" виробника. На упакуванні та на самому виробі мають збігатися фабричне маркування, а сама упаковка має бути якісною, містити повну інформацію про склад товару, розмір, колір, країну виробництва. Часто на самій коробці є зображення взуття і логічно, що воно має співпадати з її вмістом. А от логотип всередині взуття, зовні чи на підошві, а також фірмова бирка з інформацією, стане додатковим підтвердженням якості продукції. Зверніть увагу також на те, де зазвичай відшивається продукція. Сьогодні відомі бренди замовляють пошиття в Китаї і це може бути правдою, але якщо фірма шиє тільки у Великій Британії - навряд чи продукція з Китаю в цьому випадку буде оригінальною.

На сайті виробника VITTO ROSSI ви можете бути впевненими у якості та оригінальності представленої продукції, адже мережа працює на ринку України вже 15 років і завоювала прихильність користувачів зі всіх регіонів країни. Стильне взуття європейської якості за доступною ціною - головна перевага виробника, а широкий асортимент, професійний підхід та робота з дизайнерами без посередників дозволяє щороку залучати все більше поціновувачів відомого бренду. Обирайте якісне взуття і ваші ніжки будуть вам вдячні.

Авторизація