Правильний вибір ультразвукової техніки неможливий без розуміння для чого вам потрібен апарат УЗД. Важливо врахувати, чим займається клініка, яка потребує цього агрегату, які види досліджень тут проводяться і які очікування від можливостей техніки.

До уваги потрібно брати і такий фактор, як наявність або відсутність інших УЗД сканерів в установі. Від перших примірників зазвичай потрібно Siemens3000універсальність, можливість якісно проводити всі види досліджень. А ось від придбання другого і наступних апаратів клініка найчастіше очікує вузькоспеціалізованих функцій. Це може бути мобільний апарат для швидкої, але поверхневої діагностики, а може бути «заточений» під конкретну область для вирішення складних завдань з потужним стаціонарним сканером. Якщо вагаєтеся де обирати, то УЗИ оборудование от компании RH буде найкращим рішенням.

Отож, після того, як правильно визначили мету придбання УЗД системи, можна зрозуміти, який все ж апарат варто вибрати:

 • переносний апарат УЗД;
 • мобільний або стаціонарний;
 • чорно-білий або кольоровий;
 • універсальний або спеціалізований;
 • які додаткові опції використовуються.

Як вибрати УЗД апарат за вартістю

voluson e101Ціна ультразвукової техніки складається з багатьох чинників. Але найчастіше у медичних установ є певний бюджет на покупку, за рамки якого не можна виходити. А бюджет, в свою чергу, диктує клас обладнання. Розподіл на класи дуже приблизно і на нього впливає не тільки вартість, але і функціонал, діагностична точність і зручність використання. Можна виділити 3 основні класи:

 1. економ-клас;
 2. преміум-клас;
 3. експерт-клас.

В економ-класі представлені апарати різних виробників, в тому числі широко відомих на ринку. У цьому ціновому діапазоні можна підібрати досить гідні апарати, які будуть добре справлятися з найнеобхіднішими функціями.

Вибираючи апарат з преміум-сегмента, варто чітко розуміти його можливості. Найчастіше в цьому класі якість зображення не сильно відрізняється у різних моделей. Відмінності полягають в комплектації, наявності зручних функцій для роботи лікаря, вбудованих пакетах вимірювань, більш продуману ергономіку, мережевих можливостях техніки. У цьому класі варто звертати увагу на комплектацію техніки - за цілком розумну ціну можна підібрати апарат з дуже зручними і корисними сучасними опціями, які стануть корисними у роботі лікаря і дозволять поліпшити якість обслуговування клієнтів.

Експерт-клас вже заслуговує на пильну увагу. В цьому класі можна вибрати як хороший УЗ сканер загального призначення, так і апарат для конкретної області. Вони здатні працювати повний робочий день впродовж тривалого часу.

Комплектація ультразвукової апаратури

Вибору комплектації апарату також варто приділити увагу. Вона безпосередньо впливає на можливості обладнання і часто дуже сильно 549655позначається на вартості. На сайті rh.ua можна знайти будь-які варіанти.

Під комплектацією ультразвукових систем мається на увазі наступне:

 • тип і параметри датчиків, їх кількість, можливість придбання додаткових датчиків;
 • програми вимірювань;
 • спеціалізовані модулі;
 • ергономічні параметри, такі як діагональ монітора, кількість портів, роз'єми для підключення периферійного обладнання.

Спеціальні програми для ультразвукових апаратів призначені для отримання додаткової інформації та прискорення необхідних розрахунків. Наприклад, ці програми потрібні в кардіології та акушерстві. При цьому варто пам'ятати, сам лікар повинен вміти користуватися цими програмами, інакше вони будуть марні.

Вибираючи УЗД апарат, варто також звернути увагу на необхідність покупки термопринтера з запасом паперу, джерела безперебійного живлення та достатньої кількості гелю для УЗД.

При правильному виборі ультразвукового сканера медичний центр отримує вірного помічника з довгим терміном служби, якісні і правдиві результати досліджень, задоволеність пацієнтів, а значить, підвищення репутації самого центру.