Азартні гравці і любителі спортивних ігор вже давно оцінили переваги букмекерської контори Паріматч. Адже можна не просто спостерігати за фіналом кубку з футболу чи грою у баскетбол, а ще й суттєво на цьому заробити. Достатньо визначитися зі спортивними змаганнями, зробити ставку у Паріматч і очікувати виграшу.

Переваги ставок у Паріматч

Букмекерська контора Паріматч вирізняється з інших подібних своїми особливостями. Зокрема:

 • зручний сайт - нова версія з'явилася відносно недавно. Користувачі скаржилися, що попередня версія не функціональна і незрозуміла, особливо для новачків. Розробники виправили ситуацію і тепер сайт не поступається іншим аналогічним, а в чомусь навіть перевершує;
 • широка лінія - Паріматч врахував інтереси практично кожного. На сайті можна зробити ставки на події зі світу спорту, культури, політики, економіки та т.д. Кожен зможе знайти ту сферу, в якій він найкраще розбирається;
 • бонуси - на сайті регулярно діють всілякі бонуси та акції. З постійних акцій - бонус при реєстрації, депозит на День Народження, збільшений коефіцієнт на експрес-ставках. Також букмекер приймає промокоди;
 • служба підтримки - на сайті працює цілодобова служба підтримки. Це дуже зручно, адже користувачі можуть оперативно усунути будь-яку проблему, що виникла;

Тривалі прихильники букмекерської контори Паріматч зізнаються, що це хороша платформа для ставок на спорт і тут пропонують дійсно вигідні умови співпраці.

parimatch результаты

Як зробити ставку на Паріматч

На сайті букмекерської контори Парі-Матч доступні такі типи ставок:

 • ординар - класична одна ставка;
 • експрес - одночасний результат кількох подій;
 • система - комбінація експресів, яка забезпечує виграш з певною ймовірністю;
 • лайв - парі, що укладаються прямо під час події.

Щоб зробити ставку на Парі-Матч типу «система», знадобиться спеціальний калькулятор, який теж є на сайті. А в цілому процес беттінга виглядає наступним чином:

 1. На великій панелі зліва ви можете бачити всі доступні види спорту. Там же є розділ спеціальних ставок і live. Виберете бажаний розділ.
 2. Там же, зліва відкриється список доступних змагань, виберете потрібне.
 3. У центрі відкриється список доступних подій. Щоб побачити повний розпис на певну зустріч, натисніть на назву учасників.
 4. Після цього просто натисніть на коефіцієнт обраної події, і він буде занесений в купон, який знаходиться вгорі праворуч. Щоб ставити експрес в Парі-Матч, просто тисніть на кілька коефіцієнтів.
 5. В кінці натисніть «Зробити ставку» в купоні.