Знімок екрана о 22.19.02

Сьогодні онлайн кредит — вже не новинка. Безліч людей користуються цією послугою, оскільки вона має суттєві переваги над звичайним банківським кредитуванням. Проте інколи складно обрати з великої кількості сервісі найбільш оптимальний та найбільш вигідний. Ми пропонуємо розглянути одну з кращих компаній AlexCredit, яка доступна за посиланням - alexcredit.ua. Чому саме AlexCredit?

Швидко і безпечно

У своїй меті діяльності представники AlexCredit вказали, що для них важливо надавати гроші на ваші потреби, коли б вони вам не знадобились, максимально швидко і безпечно для клієнта. Вони чітко розуміють, що час – це високоцінний ресурс, тому зробили процес отримання кредиту надзвичайно простим.

Онлайн-платформа AlexCredit - високотехнологічна і має автоматизований процес надання короткотермінових кредитів. Тут не потрібно збирати документи, вистоювати чергу і вести довгі перемовини зі співробітниками банку. Кредитні експерти не будуть діставати зайвими телефонними дзвінками про платоспроможність. Послуги AlexCredit доступні онлайн в реальному часі. Можна самостійно обирати — який буде розмір кредиту і на термін.

Довіра та прозорість у роботі

Короткотермінові кредити у AlexCredit мають термін до одного місяця. Представники платформи детально інформують клієнта про повну суму, яку доведеться сплатити для погашення кредиту. Вони працюють абсолютно відкрито, не мають на меті приховувати будь-які комісії.

Всю офіційну інформацію про легальність компанії, документи про ліцензії та дозволи — все це вони представили у себе на сайті для ознайомлення клієнтам.

Для них робота з клієнтами — це високий рівень відповідальності та довіра у співпраці. Такого ж зворотного зв’язку вони очікують у відповідь.

Умови отримання кредиту

Отримати гроші у кредит в AlexCredit дуже просто. Для цього необхідно:

  • бути громадянин України, 
  • мати повних 18 років,
  • бути у доступі до мережі Інтернет та зайти на офіційний сайт Alex Credit,
  • заповнити коротку анкету та відправити заявку. 

Ну а далі очікуєте відповідь. Але довго чекати не доведеться, бо зворотний лист прийде відразу. Заявки в AlexCredit опрацьовуються автоматично. І так за лічені хвилини можна отримати гроші на власну картку.

Важливо, що термінові мікропозики видаються не просто мегашвидко, а ще й під низькі відсотки. А якщо є можливість, то можна без проблем повернути кредит достроково, зменшивши додаткові нарахування. 

Для кращого розуміння розміру відсоткової ставки на сайті в AlexCredit є калькулятор кредиту онлайн. Він допомагає у плануванні виплат.