Використання електронних сигарет замість звичайних цигарок є більш вигідним і далекоглядним рішенням, адже, наприклад, ось такий подик може дозволити собі будь-який курець, що прагне нових відчуттів від споживання нікотину. Проте ставлення до паріння в суспільстві неоднозначні, бо існує безліч міфів, пов’язаних з вейпінгом, які багатьом не дають можливості дати неупереджену оцінку цьому явищу.
Команда експертів у вейп тематиці з сайту Guru Vape допомагають розібратися в питанні та відмежувати вигадки від фактів про паріння. З’ясуємо, чи дійсно маленька pod система здатна серйозно зашкодити людині.
Як електронна сигарета впливає на організм вейпера
Безумовно, і вживання тютюну, і вейпінг не є корисними і насамперед у залежних від нікотину страждають легені та серце. Проте найголовнішою відмінністю вейпа від сигарет є відсутність продуктів горіння в складі рідини та пари. Це означає, що топова подсистема виділяє на 6000 небезпечних речовин менше, ніж сигаретний дим.
Ще один важливий фактор оцінки вейпів – питання пасивного куріння. Якщо при вживанні звичайних цигарок оточуючі курця також отримують частку отрути, з парою таких проблем немає. Тому виходить, що використання пода у приміщенні не шкодить людям, проте може їх дратувати. Тож фанатам ароматної пари варто цікавитись чи можна їм попарити в присутності інших.
Інколи можна почути міф про те, що вейпінг викликає небезпечну хворобу легень, яку діагностували у 2019 році у низки вейперів в Америці. Проте вчені не довели, що саме вживання рідини викликало проблеми зі здоров’ям у користувачів електронних сигарет. До того ж, з’ясувалось, що більше 80 відсотків хворих разом з традиційною заправкою для подів, вживали і наркотики. Тож з великою вірогідністю поди не мають до виникнення хвороби жодного відношення.
Міфи про склад рідини
Деякі українці, особливо ті, що не цікавились вейпінгом раніше, вважають, що у складі заправки є токсини чи навіть антифриз. Але насправді рідина складається тільки з чотирьох елементів:
- гліцерину;
- пропіленгликолю;
- харчового ароматизатора;
- очищеного нікотина.
Більшість з цих компонентів вже знайома українцям – вони включені у склад деяких продуктів харчування чи косметичних засобів. А нікотин, який додають в рідини, має лабораторне походження, а отже є гранично чистим.
Тому можна вважати, що заправка для вейпа не несе в собі загрози для курця, проте людям, що не вживали тютюн раніше, фахівці не радять починати парити вейп чи принаймні вибирати рідини, що не містять нікотину.
Чи має значення де купити електронну сигарету
Тим, хто завжди хотів спробувати парити замість куріння, буде доречно купить подик на сайті https://guruvape.com.ua/ Гуру Вейп і на власному досвіді переконатись, що електронна сигарета – більш здорова альтернатива тютюну, і шкоди від нього значно менше, ніж від цигарок.
Тут ви можете обрати подики для вейпа з гарантією якості та отримати консультацію щодо вживання сольового нікотину.
Тож будь-які міфи варто перевіряти, адже якщо їх створюють, це точно в чиїхось інтересах. Є вірогідність, що саме вейп зробить життя курця зручнішим, а вживання нікотину приємнішим та безпечнішим.