Що потрібно знати про лазерну епіляцію у сучасних салонах

Завдяки інноваційним косметичним процедурам можна просто і ефективно позбутися практично від будь-якого зовнішньої вади. Так, видаляти волосся на тілі бритвою сьогодні майже те ж саме, що робити манікюр бензопилою. Проблему зайвої рослинності успішно вирішує лазерна епіляція, причому без щоденної рутини і неприємних наслідків на зразок лущення, чорних крапок, врослих волосків і роздратування шкіри. Щоб більше дізнатися про цю процедуру, ми звернулися за консультацією до redfox.salon. У цьому салоні використовують новітній лазер KIERS KES 145 від ap-cosmetics.ru. З ним процедура проходить максимально комфортно, а сам апарат підходить практично для всіх типів шкіри. Досвідчені косметологи розповілаи, як потрібно готуватися до лазерної епіляції і як не стати жертвою обману недобросовісних клінік.

Як працює лазерна епіляція?

Щоб світлова енергія лазера впливала на волосся, в організмі повинні знаходиться спеціальні речовини, які б цю енергію притягували, поглинали і проводили фізико-хімічну реакцію. Основна речовина-поглинач, яка необхідна для лазерної епіляції, - меланін. Саме він дає забарвлення волосся і шкіри.

У меланіну є 3 фракції: еумеланін, що відповідає за темні відтінки, феомеланін, що відповідає за світлі відтінки, і нейромеланін, який знаходиться в структурах головного мозку. В кінцевому рахунку переважання тієї чи іншої фракції визначатиме підсумковий відтінок кольору волосся. Cвітлопоглинаючі здатності є тільки у еумеланіна. Решта фракцій відбивають світло, тому епіляція світлого волосся, будь це cвітлий пушок, блонд або сивина, неможлива. Для таких людей лазерна епіляція - марна трата часу і грошей. Їм, як правило, рекомендують звернутися до інших видів видалення волосся: депіляції або електроепіляції.

При поглинанні енергії світла волосяними стрижнями, що містять меланін, в підшкірних тканинах відбуваються різні реакції, головна з яких - термічна. Волос нагрівається до високої температури, що призводить до руйнування фолікула. Тому процес світлової епіляції називають термолізом (термо - температура, лізис - руйнування), а з наукової точки зору фото- і лазерну епіляцію правильно називати фототермолізом (світло-термо-руйнування).

При фототермолізі волосся нагрівається до 70-80 градусів за Цельсієм. Гинуть всі клітини волосяного фолікула, в тому числі клітини волосяного сосочка, тому ріст волосся не відновлюється довгий час. Але, на жаль, структура фолікул з часом відновлюється, тому видалити волосся назавжди неможливо.

Також потрібно розуміти, що є різні фази життя волосся: стадія зростання, проміжна і стадія спокою. Видаляти за допомогою лазерної епіляції можна тільки те волосся, яке знаходяться у фазі росту, так як воно насичене меланіном. У фазі росту знаходиться від 20% до 90% зони епіляції, тому приблизно через 2 тижні випадання відбувається ділянками. Перехід з фази сну у фазу зростання займає 21-28 днів, що і визначає інтервал між процедурами максимум 30-31 день.

Але буває, що через індивідуальні особливості перехід займає більше місяця. У цьому випадку через місяць після процедури потрібно орієнтуватися по волосках, які по з'явилися: якщо вони є, значить перехід стався і можна працювати.

Часто після 3-5 сеансу фолікул намагається заповнити втрачені цибулини і активує їх дозрівання. Така реакція природна, вона називається «парадоксальним зростанням». Але це швидко проходить з наступними процедурами. Головне - заспокоїтися, не панікувати і просто продовжити курс.

Яка технологія найкраще в співвідношенні ціна / якість?

На сьогоднішній день існують десятки лазерів різних виробників. Але їх всі можна звести до декількох типів: олександритовий, діодный лазер, неодимовий, Елос, AFT, IPL і IPLASER. 

На яких частинах тіла можна видаляти волосся за допомогою лазера, а на яких ні?

За допомогою лазера можна видаляти волосся на будь-якій ділянці тіла, навіть на статевих губах у жінок, в носі або у вухах. Виняток - очі. Так як шкіра навколо очей дуже тонка, то щоб уникнути ризику будь-яких ушкоджень і наслідків салони не видаляють волосся під бровами, але можуть між і над.

Скільки процедур потрібно для повного видалення волосся?

Це питання індивідуальне. На ринку багато шахраїв, які обіцяють зробити це за 6, 5 і навіть 4 сеанси, але це виверт для залучення клієнтів, не більше. Так, трапляються рідкісні винятки, коли у дівчаток зникало волосся за 4 сеанси, але ймовірність такого результату приблизно 0,5%. Більш реалістичні цифри - 6-10 сеансів. Це в середньому. А значить, що часом буває і 12. Ми чесно попереджаємо про це клієнток, щоб вони були морально готові.

Крім того, коли майстер говорить вам точну кількість сеансів, які вам потрібні, це повинно вас насторожити. У житті жоден фахівець не може сказати точно, скільки сеансів знадобиться вам для повного видалення волосся. Одна справа - це колір, товщина і густота волосся. Так, ми їх можемо розглянути і оцінити складність випадку. Але є такі фактори, як гормони і спадковість, а їх поведінку не може передбачити ніхто. І навіть якщо ви здасте купу дорогих аналізів, немає ніяких гарантій, що через півроку свідчення не зміняться. Як і зростання волосся.

0
репостів
0
репостів