Шатуш – популярна техніка фарбування, яка дозволяє забезпечити плавний перехід від темного відтінку волосся до світлого. Натуральність у всьому, в тому числі і у фарбуванні, наразі як ніколи популярна. Дану техніку вперше застосував перукар-італієць Альдо Коппола, а її назва перекладається з англійської як дорогий і дуже рідкісний вид вовни.
В чому особливість техніки
Шатуш має відмінності від класичного мелірування та омбре своїм "розтягуванням" кольору. Пасма фарбуються на відкритому повітрі і виглядають живими, блискучими та по-справжньому світяться. Якщо для омбре характерний плавний або різкий перехід у світлий колір з повним фарбуванням кінчиків, то в техніці шатуш фарбування виконується хаотично, тут немає чіткого градієнта, що і створює справжній ефект, ніби волосся ледь торкнулося південне сонце.
Кому підійде
Техніка універсальна, вона може підійти для будь-якого віку та кольору шевелюри. Майстерність перукаря-стиліста полягає у виборі відтінків для кожного конкретного клієнта: на темнішому волоссі ефект вигорілих пасм виглядає менш виявлено, а у світловолосих дівчат ефект вигорання виглядає яскравішим.
Проводячи різні експерименти зі своєю шевелюрою, кожна дівчина хоче потрапити до рук майстра, який допоможе підібрати безпечні для волосся засоби фарбування та порадить максимально природну техніку. Дуже ефектно шатуш виглядає на брюнетках і шатенках. Блондинкам рекомендовано обирати більше двох відтінків.
Основні переваги
Фарбування шатуш – дуже специфічна технологія, при виконанні якої важко обійтися без допомоги досвідченого фахівця. Але це, мабуть, єдиний її мінус. В іншому це практично ідеальний варіант для тих, хто мріє змінити образ. Ось лише деякі її плюси:
- Економічність. Такого висвітлення пасм можна досягти легко, швидко і надовго. Повторно звернутися до майстра за бажанням можна через 3–4 місяці.
- Дбайливий вплив. Технологія шатуш не приносить шкоди пасмам, особливо корінню, оскільки склад, що блондує, не наноситься на кореневу частину.
- Візуальний об'єм. Тонкі пасма завдяки висвітленню здаватимуться густішими і пишнішими.
- Легкість укладання. Присутність колірних акцентів зачіски дозволить набагато легше укласти волосся, завивши його чи недбало збивши пінкою.
- За допомогою техніки шатуш можна ефективно замаскувати сивину.
Правильно підібрати відтінок фарби та грамотно виконати фарбування волосся шатуш https://fastline.studio/services/coloring/shatush/ допоможуть стилісти в Fast Line Studio в Солом'янському районі Києва. Додатково можна замовити інші сети (набори послуг), які будуть виконуватися паралельно. Завдяки цьому зможете зекономити дорогоцінний час та отримати суперовий результат.
Техніка нанесення фарбуючого засобу
Фарбування волосся методом шатуш передбачає виконання стилістом кількох етапів дій у певній послідовності:
- поділ волосся на кілька частин (тім'я, потилиця, скроні) та фіксація за допомогою затискачів;
- кожен локон начісується біля кореня з метою створити захисний бар'єр, який запобігатиме попаданню фарби. Розмір відступу варіюється в діапазоні від 5 до 10 см;
- на волосся наноситься склад, що освітлює, час витримки якого залежить від стану волосся, наявності раніше виконаного фарбування і бажаного результату;
- по закінченні певного періоду часу необхідно змочити волосся водою і спінити, що дозволить швидко позбутися барвника.
В кінці процедури на волосся наноситься кератиновий бальзам, який живить і відновлює структуру.Через два дні з моменту виконання пасма можна затонувати.