Сервіси мікрокредитування нині бурхливо розвиваються в нашій країні. Звичайно здебільшого це повязано з теперішнім не надто сприятливим економічним становищем, але це далеко не єдина причина, адже подібні сервіси можуть запропонувати те, чого не взмозі надати жодний банк України. Давайте на прикладі компанії Гроші Всім спробуємо розібратись у цьому питанні.

Що робить людина, яка хоче отримати кредит у звичайному українському банку? Вона йде до цієї установи, перед цим зібравши купу різноманітних довідок, зустрачається із спеціалістом банку, якому вона має довести, що окрім того, що вона поверне кошти, у неї є щось таке що банк може забрати у разі невиплати коштів. Саме від цього залежить не лише ймовірність видачі кредиту, але і сума та його умови. Не секрет, що подібні спеціалісти не можуть орієнтуватись у всіх тонкощах, і багато суттєвих аспектів просто не беруть до уваги. Здебільшого їх цікавить лише нерухомість або автомобіль. У підсумку кредит людина не отримає і витратить багато дорогоцінного часу.

 А тепер давайте розглянемо як можна отримати кредит готівкою від Гроші Всім. Вам не потрібно дарма витрачати час у відділеннях банку. Ви просто берете ваш індентифікаційний податковий номер та номер телефону, та в два кліка лишаєте заявку на сайті компанії. Не більше чим за 15 хвилин ви отримуєте смс на свій телефон з рішенням по вашому запиту. Ось так просто, без жодних довідок і безглуздого витрачання часу у спробі доведення власної сплатоспроможності, гроші на замовлення вже на вашій банківській картці.

 І це ще не все, замовляючи мікропозику у компанії Гроші Всім ви наперед знаєте всі умови на яких вам дають кошти. Все надзвичайно просто - 1.9% в день, саме стільки і не копійкою менше чи більше, ви заплатите за користування грошима. Тобто ви наперед знаєте на що розраховувати, а не чекаєте якою процентною ставкою по кредиту вас ощасливить банк і чи не заманеться йому її змінити.

Просто чи не так? І слово "просто" мабуть головне, яке характеризує сервіси мікропозик подібні компанії Гроші Всім. Саме тому серед користувачів таких компаній можна побачити не лише тих хто просто хоче зайняти необхідну суму до зарплатні, але і бізнесменів, для яких час та зручність значно важливіші ніж дещо вищі кредитні ставки по кредиту. Та і постійні клієнти можуть отримати ще вигідніші проценти.

Тому, як бачите, вигідна процентна ставка вирішує далеко не все в кредитуванні. А серед інших сервісів мікропозик, компанію Гроші Всім вирізняє бездоганна ділова репутація та маса вдячних відгуків клієнтів.