Як робити зволожувальні маски для обличчя в домашніх умовах

Підтримка гідробалансу шкіри обличчя - обов'язкова складова косметичного догляду. Фахівці приділяють цим пунктом особливу увагу і дають слушні рекомендації. Найважливіший засіб в реалізації цього завдання - зволожуюча маска Yves Rocher для обличчя. Якщо ж вам хочеться заморочитись і виготовити маску власноруч, пропонуємо випробувати дієві і бюджетні рецепти.

Кращі зволожуючі маски для обличчя в домашніх умовах

Маска для обличчя - комплексний засіб, який дозволяє вирішити безліч завдань з підтримки здоров'я шкіри. Вона зберігає пружність, перешкоджає старінню і виснаження епідермісу, доповнює основний догляд і підсилює дієвість щоденних кремів.

Якщо зібралися відвідати салон, щоб зробити такі процедури, або шукаєте суперзасіб в інтернет-просторі, в спеціалізованих магазинах, тоді пригальмуєте і загляньте спочатку на домашню кухню. Тут зможете відшукати якісні та ефективні продукти для змішування масок.

Ці домашні суміші стануть альтернативою хімічним складом, представленим в б'юті-маркетах. В їх основі - бюджетні продукти харчування, трави, базові косметичні або аптечні засоби (глини, ефірні масла, вітамінні препарати).

Такі засоби не дорогі і при цьому досить продуктивні в плані впливу на стан епідермісу. Завдяки цьому їх можна робити регулярно без значної шкоди для гаманця.

Але пам'ятайте, що виготовлення домашніх масок не завжди виправдані якщо ви маєте вільні кошти і хочете зекономити час, рекомендуємо придбати натуральні маски у магазині www.yves-rocher.ua.

Зволоження - найважливіше в процедурах догляду за шкірними покривами. Це не дивно, тому що старіння починається саме через втрату вологи, яка зникає під впливом УФ-променів, через порушення питного режиму, екології. Як наслідок, шкіра стає млявою, сухою, виникають зморшки і заломи. Все це додає жінкам років.

Як зволожити шкіру обличчя - питання, яке хвилює як дівчат, так і зрілих дам, адже від цього залежить тривалість жіночого цвітіння. Щоб стримати процес старіння, оздоровити шкіру, рекомендуємо робити зволожуючі маски для обличчя.

Підберіть суміш, яка відповідає специфіці обмінних процесів вашої шкіри, тоді її ефект буде помітний з першого разу:

Для чутливої ​​шкіри

Вона швидко пересихає. Підійдуть склади, що містять продукти, які заспокоюють шкірні покриви, знімають роздратування і мають ефект інтенсивного зволоження. До таких належать: огіркова м'якоть, молочні продукти (сир, молоко), картопляне пюре, капустяне листя, масло оливи.

Рекомендуємо змішувати в рівних пропорціях ці інгредієнти таким чином:

  1. Огірок з сиром. Цю суміш розбавте молоком. Вона повинна нагадувати густу кашу.
  2. Зробіть пюре з відварної картоплі з маслом оливи і молоком.
  3. Листя капусти відваріть в молоці і зробіть пюре.

Для сухої і зрілої шкіри

Робіть суміші з ефірних масел, оливкового масла і гліцерину. Не зайвим буде використання масляних розчинів вітамінів, відварів трав, наприклад ромашки, календули.

Комбінуйте, наприклад, ці інгредієнти таким чином:

  1. Масло зародків пшениці, кокосове і мигдальне або персикове, обліпихове і масло оливи. Для посилення ефекту додайте до них 5 крапель олії бергамоту.
  2. Масляний розчин «АЕвіт» з'єднайте з маслом оливи. Така зволожуюча маска для обличчя наноситься на тканеву основу (будь-яку тонку тканину, як варіант - медичну марлю). Якщо нанести суміш безпосередньо на обличчя, то шкіра забарвиться в морквяний колір - колір вітамінного розчину.
  3. Відвар ромашки (на 50 мл окропу 1 ст. л. Лікарського збору) розбавте оливковою олією і подрібненим алое або гліцерином.

Всі інгредієнти беріть в рівних частинах. Якщо є тверді компоненти, тоді такий склад подрібніть до однорідності блендером.

Ці маски оздоровлять епідерміс, ефективно позбавлять від сухості. Масла попередньо підігрівати на паровій бані. Завдяки цьому посилюється їх вплив на шкіру.

Для шкіри з гіперфункцією сальних залоз.

Використовуйте склади, основу яких складає глина - біла, зелена або блакитна. Доповнюйте її теплим молоком, масляним розчином вітамінів А і Е, знежиреним сиром і ефірними маслами, які зменшують виділення шкірного сала (масло виноградних кісточок, лісового горіха або жожоба).

Рекомендуємо спробувати такі комбінації:

  1. Зелена глина, молоко, 3-5 крапель олії виноградних кісточок або жожоба.
  2. Біла глина і сир, розведені теплим молоком. Додайте 5 крапель олії маракуйи або виноградних кісточок. Це посилить ефект зволоження і допоможе максимально звузити пори.
  3. Глину розбавте відваром м'яти (на 50 мл окропу 2 ст. Л. Збору). Додайте мед і 5 крапель олії лісового горіха.

Маски для обличчя в домашніх умовах накладайте, попередньо провівши гігієнічні дії - позбудьтесь від косметики, пилу, шкірного сала.

Проводьте такі процедури щотижня. Найоптимальніший час впливу таких масок - до чверті години. Тому краще їх робити без поспіху.

Живильні маски для обличчя в домашніх умовах для сухої шкіри

Комплексність і системність - головні умови, що перетворюють догляд за обличчям в домашніх умовах в відмінну альтернативу салонним процедурам і пластичних операцій.

Одна з обов'язкових складових цього процесу - вітамінізація епідермісу, насичення шкірного покриву амінокислотами.

Як це зробити? Відмінні результати дають живильні маски. Вони допоможуть підтримати еластичність шкіри, забезпечать здоровий колір і свіжість. Завдяки цьому молодість буде продовжена.

Живильні маски необхідні всім жінкам, незалежно від стану шкіри. Однак тим, у кого шкірний покрив схильний до пересихання, слід приділити особливу увагу цим процедурам. У таких випадках маска для обличчя в домашніх умовах набуває особливого значення, адже вона допоможе перешкодити виснаження епідермісу.

Рекомендуємо випробувати такі рецепти, в основі яких вівсяні пластівці, білий хліб, яйця, фрукти та коренеплоди, сир, мед. Додатковими інгредієнтами повинні стати ефірні масла, масляний розчин «АЕвіт», масло оливи, відвари трав (ромашки, липи), жовтки. Тверді і рідкі компоненти беріть в пропорції 3: 1.

Свою ефективність довели такі склади:

  • Замочені в відварі листя липи вівсяні пластівці підсильте масляним розчином вітамінів А і Е. Пластівці замочіть на 5 хвилин в трав'яному настої і подрібніть блендером.
  • З'єднайте мед, жовток і масло оливи. Густоту складу додасть вівсяне борошно (подрібнені вівсяні пластівці).
  • На основі фруктового соку (грушевого або яблучного) приготуйте поживну суміш з вершків, жовтка і вівсяної муки.
  • Основа маски - сік цитрусових (½ апельсина і грейпфрута). Додайте до нього оливкову олію і мед.
  • Банани - джерело корисних для шкірного покриву мікроелементів. Зробіть пюре із перезрілого банану. Заміксуйте масу з маслом оливи і жовтком.
  • Альтернативна суміш - з сиру і банана: змішайте ці інгредієнти, розведіть їх теплим молоком або вершками, щоб вийшла кашеподібна суміш.
  • Змішайте перетерту редьку з медом і вершками.
  • Розмочений в теплих вершках м'якуш білого хліба, доповніть медом і маслом оливи.
  • Куряче яйце змішайте з 1 ч. Л. масла зародків пшениці.
  • Сир змішайте з медом, розбавте теплим молоком або вершками. За бажанням можете додати м'якоть банана або хурми.

Маски для обличчя - обов'язкова умова догляду для жінок будь-якого віку.

Користуйтеся простими домашні засоби по догляду за шкірою обличчя. Звичайні продукти, змішані в правильних пропорціях, надовго збережуть красу і молодість шкіри.

0
репостів
0
репостів