Процеси старіння організму найчастіше згубно позначаються на загальному самопочутті літніх людей. У них нерідко виникає проблема нетримання сечі і калу, викликана ослабленням м'язів сфінктерів і іншими причинами. Від цього страждає 6% чоловічого і жіночого населення планети. Також нетримання може виникнути після деяких перенесених операцій, наприклад, у чоловіків воно може бути ускладненням прооперованого раку простати. Крім цього, мимовільне неконтрольоване виділення калу або сечі характерно для багатьох лежачих хворих. Це значно знижує якість життя названих категорій пацієнтів, викликає психологічний дискомфорт і доставляє фізичні страждання. Особи, які доглядають за такими хворими, теж потребують ефективних засобів, що полегшують їх роботу. Тому були винайдені зручні підгузники для дорослих і одноразові вбираючі пелюшки. Консультанти магазину СУХО погодились розповісти більш детально, що це за виробы такі і як правильно їх використовувати.

Застосування памперсів для дорослих при догляді за постільними хворими

Важливо, щоб заміна памперсів проводилася не рідше ніж 4-6 разів на день згідно з інструкцією по використанню того чи іншого їх виду. Одягати чистий виріб потрібно після кожного акту дефекації, навіть якщо не вийшов строк планової його заміни. Купуючи памперси для дорослих на cyxo.kiev.ua, потрібно правильно підібрати розмір, так як занадто великий підгузник буде нещільно прилягати до шкіри і станеться підтікання фізіологічних рідин на ліжко, а маленький буде здавлювати шкіру хворого. У торговельній мережі ви знайдете вироби таких розмірів:

  • XS - найменші;
  • S - маленькі;
  • M - середні;
  • L - великі;
  • XL - найбільші.

На кожній упаковці вказується зазвичай рекомендований вага і об'єм талії хворого. Це значно полегшує вибір.

Що стосується інших критеріїв покупки виробу, то найкращим варіантом будуть «дихаючі» памперси анатомічної форми на зручних застібках-липучках. Якщо підгузники виготовлені з матеріалу, що добре пропускає повітря, вбирає рідини і неприємні запахи, то шкіра хворого буде надійно захищена від попрілостей. При цьому різко знижується ризик утворення пролежнів. А застібки такого типу дають можливість легко надягати і знімати памперс, багаторазово розстібати і застібати його.

Памперси для дорослих розрізняються за ступенем вбирання. Вони можуть бути:

  • денні (із середнім рівнем поглинання);
  • нічні (з подвійним всмоктуючим шаром).

Дана інформація також вказується на кожній упаковці підгузників.

Одноразові вбираючі пелюшки - ще один важливий компонент догляду за лежачими хворими з нетриманням

Крім памперсів обов'язково потрібно підкладати під хворого одноразові пелюшки https://cyxo.kiev.ua/odnorazovye-pelenki.html. Вони відмінно захищають постільну білизну під час проведення гігієнічних процедур, вбираючи вологу і неприємні запахи.

Такі вироби також бувають різних розмірів і є багатошаровими. Верхній шар виготовляється з дихаючого нетканого матеріалу, середній - з пресованої целюлози, що володіє відмінними вбираючими якостями, а нижній - з поліпропілену.

Матеріал верхнього шару м'який, а також приємний на дотик, адже він повинен стикатися з шкірою хворого. Пресована целюлоза є хорошим абсорбентом. Вона укладається в 6-12 шарів, щоб уникнути протікань і для рівномірного розподілу вологи по поверхні. Поліпропілен являє собою тонку плівку, що не пропускає вологу.