Підбираючи для себе електротранспорт, багато покупців злегка заплутуються в різновидах його моделей. Якщо подивитись на сайт магазину АЛЛО, можна побачити, що моделі електроскутерів розрізняються за розмірами і потужністю. Однак багато хто називає скутерами і інші типи транспортних засобів на електричному ходу: електровелосипеди, моноколесо. У цій статті ми розберемося в різновидах цього транспорту і з'ясуємо, яку модель краще всього вибрати для ваших конкретних цілей.

Якими бувають електроскутери

За розміром і потужністю електроскутери для дорослих можна розділити на два типи:

 • Міні-скутери мають невеликі розміри. Як правило, потужність цих моделей не перевищує 1500 Ватт. Вони відрізняються маленькою вагою, але при цьому все одно оснащені сидінням і є цілком комфортними для пересування на великі відстані. Такий скутер має запас ходу до 40-60 км.
 • Максі-скутери більші за габаритами, вони мають більший запас ходу, потужність, можуть розганятися до більш високих швидкостей. Такі моделі важче, але при цьому безпечніші: вага і ширина коліс забезпечують стійкість; на такому скутері може їздити навіть людина, яка не вміє кататися на велосипеді.

За своїм призначенням та ходовим можливостям електроскутери діляться на кілька категорій, які визначають оптимальну сферу використання таких транспортних засобів. Якщо ви вибираєте скутер і не знаєте, як описати очікувані технічні характеристики, ви можете просто назвати консультанту магазину ваші цілі і очікування, для чого і як ви збираєтеся використовувати транспорт:

 • Міські електроскутери характеризуються компактністю і високою маневреністю. Для таких моделей не потрібна висока потужність, тому що дорожнє покриття в міських умовах зазвичай відрізняється рівністю, якістю. Немає потреби витрачати зайву потужність на подолання перешкод на бездоріжжі.
 • Туристичні скутери розраховані на далекі поїздки, тому у них акумулятори з великою ємністю і значний запас ходу.
 • Польові електроскутери обов'язково оснащені колесами з великим діаметром, щоб з легкістю проїжджати по дорогах без асфальтового покриття.
 • Позашляхові - скутери з особливими здібностями долати бездоріжжя. У таких моделей завжди є особливий протектор на гумі, який забезпечує краще зчеплення навіть на піску, гравії, курним горбистим дорогах.
 • Спортивний електроскутер має в пріоритеті швидкість і здатність граціозно маневрувати.

Всі види електроскутерів

Багато людей відносять до категорії електроскутерів інший транспорт з електроакумуляторами: велосипеди, скейти, моноколесо. Розберемося, у чому особливість цього транспорту і якими параметрами і характеристиками вони відрізняються від електроскутерів.

 • Електровелосипед - це велосипед з електричним мотором, здатний долати відстані близько 30-40 км. Зручність такого пристрою в тому, що виробники залишають педалі: якщо акумулятор розрядиться в дорозі, ви зможете доїхати до пункту призначення як на звичайному велосипеді. Вага транспортного засобу зазвичай невелика. 
 • Електроскейт - дошка з широкими роликами, акумулятором і мотором. Дистанційне керування дозволяє змінювати швидкість.
 • Електросамокат - як правило, не має сидіння. Ви їдете на цьому транспортному засобі стоячи, але при цьому він розганяється до 25 км / ч. Є як дитячі, так і дорослі моделі.
 • Моноколесо - легкий і компактний електротранспорт з гідростабілізацією колеса, яка і підтримує рівновагу в дорозі. Його зручно переносити з собою, так як вага рідко перевищує 15-18 кг. Батарея дозволяє проїжджати від 5 до 50 км на швидкості близько 30 км / ч.