Які бувають жалюзі і як правильно їх підібрати

Складність вибору жалюзі anrol.com.ua/zhaljuzi для конкретного приміщення обумовлена ​​різноманіттям доступних рішень, конструкцій, матеріалів. Виробники розширюють пропонований асортимент в прагненні задовольнити побажання кожного споживача. Зважаючи на низький рівень обізнаності щодо особливостей різних моделей, це призводить до невдалих покупок.

Вибираючи жалюзі, порадьтеся з фахівцями. Вони допоможуть уникнути типових помилок. Продумайте три аспекти:

  • Місце монтажу.
  • Тип конструкції.
  • Матеріал виготовлення.

Де будуть висіти жалюзі

На кухню вибирають вироби з пластику, склотканини. За ними легко доглядати, вони не бояться складних забруднень (жиру, кіптяви, вологості, пилу). Склотканина має низьку горючість, що підвищує безпеку експлуатації.

Ванна кімната, веранда - приміщення з високою вологістю. Тому краще віддати перевагу пластик, алюміній з захисним покриттям.

Для спальні, вітальні рекомендовані текстильні або мультифактурні моделі. Останні здатні імітувати декоративні елементи класичних штор (ламбрекени, волани, арки).

Матеріал

Дерево.

Дорогий натуральний матеріал, що вимагає ретельного догляду. Виготовлені з нього ламелі будуть доречні в сучасних і класичних інтер'єрах, які рясніють елементами розкоші. Для виготовлення використовуються цінні та екзотичні породи. Готова конструкція має значну вагу, тому до монтажу пред'являють особливі вимоги.

Алюміній.

Поєднує довговічність, практичність, доступну вартість. Це найбільш поширений матеріал для звичайних горизонтальних жалюзі. Недоліки - шум в процесі експлуатації, деформація при необережному поводженні, протязі.

Пластик.

Затребуваний, недорогий і практичний матеріал. Важливо ретельно вибирати виробника, тому що неякісний пластик вигорить на сонці.

Тканина.

Текстиль рекомендований для житлових приміщень. З нього виготовлені вертикальні і горизонтальні жалюзі. Якісний матеріал простий у застосуванні. Він не вигоряє, пропускає достатньо світла.

Конструкція

Все жалюзі можна розділити на дві групи:

  1. Вертикальні. Підходять для житлових приміщень. Ламелі виготовляються переважно з тканини. Вони зрушуються вліво або вправо для регулювання інтенсивності освітлення.
  2. Горизонтальні. Універсальний варіант (підходять для будь-яких приміщень). Крім набору окремих ламелей може використовуватися спеціальна тканина (рулонні жалюзі, плісе). Полотно переміщається вертикально, що надає можливість регулювати ступінь затемнення приміщення.

Для просторої кімнати з панорамним склінням можна вибрати вертикальні жалюзі. В інших випадках доцільно віддати перевагу моделі горизонтального типу. Вони більш компактні, практичні, добре захищають від сонця.

Способи монтажу

  • Над отвором. Підходить для широких вікон. Рекомендований для вертикальних жалюзі.
  • Усередині отвору (по ширині рами). Вибір власників глухих вікон.
  • Усередині стулки. Мінімалістичний варіант. Підходить для будь-яких вікон, особливо невеликій площі. Підвищує комфорт експлуатації жалюзі в різних положеннях стулки.

Тип механізму

Перевагу віддають жалюзі з ручним керуванням. Це актуально, якщо регулювальні елементи справно функціонують, надійні і довговічні.

Автоматизовані жалюзі призначені для масивних конструкцій або віконних прорізів в важкодоступних місцях (наприклад, в даху мансарди). Їх можна підключити до системи «розумний дім».

0
репостів
0
репостів