Як очищати воду із місцевих систем водопостачання

Чому важливо пити очищену воду? Щоб зрозуміти відповідь не потрібно навіть мати медичну освіту. Справа в тому, що водопровідна вода містить таку кількість домішок різного характеру, що варто налити воду в скляну ємність і дати відстоятися кілька діб, як вже навіть неозброєним оком видно осад.

Досить просто здогадатися, що, споживаючи з кожним днем ​​на протязі всього життя таку воду людський організм накопичує всі ці осади у собі, найчастіше накопичення відбувається в нирках, втім, страждають всі органи.

Придбайте новенький чайник kenwood та прокипятіть кілька разів у ньом воду. На стінках буде білий осад, саме це вапно і осідає у наших органах.

Існує маса статей на тему як очистити воду в домашніх умовах, радимо вам з ними ознайомитись, але тут хочемо всі ці знання підсумувати в короткий текст.

Вода з-під крану

На жаль, незважаючи на очищення і хлорування води, вода з-під крана залишається все також небезпечною не тільки через хлорку, радіонукліди та важкі метали, а й через банальну кишкову паличку. Далеко не завжди очищення і хлорування води допомагає очистити її від цієї неприємності і тому випивши «сирої» води людина дійсно ризикує опинитися на лікарняному ліжку з важким розладом травленевої системи.

Багато людей прекрасно розуміючи можливі ризики від вживання водопровідної води, вважають за краще кип'ятити її, інші вважають за краще купити дистилятор води або очищувач. Але чи є кожен з цих способів надійним рішенням проблеми?

Якщо говорити про кип'ятіння, то з огляду на різну жорсткість води і різного складу домішок, не можна однозначно стверджувати який саме склад накипу утворюється при кип'ятінні. А оскільки всім відомо, що дрібні частинки накипу практично завжди потрапляють в чашку з водою, немає сенсу і говорити про повну безпеку кип'яченої води. Так, така вода не містить будь-яких паличок і бактерій, усунуте питання з хлоркою, але кип'ятіння не позбавляє воду від радіонуклідів і домішок важких металів, тому висновок напрошується сам собою.

Якщо ми говоримо про побутові або медичні дистиллятори води, то така вода буде дійсно абсолютно чистою, це забезпечується самим процесом дистилювання води. Суть принципу полягає в тому, що вода випаровується шляхом нагрівання різними способами, потім конденсат води збирається в окрему ємність. Саме пар або конденсат і є дистильованою водою.

При випаровуванні вода позбавляється всіх домішок і всього шкідливого. Таким чином можна отримати абсолютно чисту воду, яка може бути використана навіть в медичних цілях. Саме така вода і використовується для ін'єкцій. 

Але цією водою не можна ні в якому разі втамовувати спрагу. При вживанні такої води з організму вимиваються всі корисні елементи, а на їх місце не приходять нові.

Існує також маса інших способів очищення води, але в повсякденному житті людство поки що нічого кращого не придумало чим механічна очистка за допомогою фільтрів та кип'ятіння. Тому поки що доводиться вдовільнятися дідівськими методами.

0
репостів
0
репостів