Як відкриту страхову компанію в Україні

Страховий бізнес є не тільки дуже прибутковою, але і неймовірно затребуваною сферою діяльності. На відміну від більшості галузей ринку, криза не тільки не зменшує прибуток подібних установ, а й збільшує її. Люди, які розуміють, що стабільності в ринкових відносинах не передбачається, хочуть уберегти себе від ризиків, безпосередньо пов'язаних з цією обставиною. Тому рішення застрахуватися є неймовірно логічним і приносить користь як підприємцям, так і страховикам.

Самостійна реєстрація підприємств передбачає досить серйозні труднощі, особливо якщо ми говоримо про страхові компанії. Україна, до речі, є найбільш вдалим місцем для відкриття подібних організацій, але врахуйте, що, крім можливості отримання величезного клієнтського потоку, ви отримаєте і найбільш високу конкуренцію в країні, тому діяти варто розумно.

У вас є кілька варіантів того, як можна провести початковий етап створення компанії, і кожен з них таїть деякі труднощі. Давайте детальніше розглянемо кожен з них.

Самостійна реєстрація

Цей варіант найбільш дешевий, але на цьому все його плюси, на жаль, закінчуються. Для того щоб легалізувати подібну організацію, вам необхідно не тільки зареєструвати стандартне ТОВ (що, до речі, далеко не всі вміють робити), а й отримати ліцензію на проведення обраної вами діяльності, а це зовсім не просто.

Подібні дозволи видаються виключно компаніям, які відповідають численним вимогам щодо статутного капіталу, кваліфікації керівників і співробітників, технічного та програмного забезпечення, а також багатьох інших моментів. Цю відповідність потрібно довести документально, тому численні контакти з державними структурами та паперова тяганина вам забезпечені.

Крім цих вимог, дуже важливим моментом є статутний капітал, необхідний для створення фірми. Для компаній, що надають послуги зі страхування життя, статутний капітал повинен мати розмір, еквівалентний 1,5 млн євро згідно з курсом Національного банку України на дату подачі документів. Для компанії, які надають інші види страхування, статутний капітал повинен мати розмір, еквівалентний 1 млн євро за тим же курсом.

Щодо програмного забезпечення, то альтернатив на нашому ринку не так багато. Одноосібним лідером в цій галузі є 1С страхування, який без проблем можна офіційно придбати в Україні. Окрім широкого функціоналу, вагомою перевагою є інтеграція з програмою 1C:Підприємство.

Купити страхову фірму

Цей варіант більш дорогий, але, якщо ви можете його собі дозволити, він позбавить вас від необхідності вирішувати величезну кількість нюансів і витрачати дорогоцінний час.

Страхову фірму можна переоформити протягом лічених днів, після чого ви зможете відразу приступити до завоювання ринку і нових клієнтів. Більш того, той факт, що вам не доведеться починати бізнес з нуля, дасть вам величезну перевагу, адже ваше підприємство вже буде мати певну репутацію і ім'я на ринку, а також базу постійних клієнтів, що дасть вам можливість отримувати прибуток практично відразу.

Як бачите, вибір залежить тільки від вас, але більш доцільною є ідея купити страхову компанію. Бізнес не терпить затримок і зволікань, він вимагає швидкості і постійної роботи. Тільки так ви зможете домогтися успіху і залишити позаду всіх конкурентів.

0
репостів
0
репостів