Як часто потрібно ходити до стоматолога і чому

Вражаюче, але результати соціологічних досліджень показали, що більше інших дантистів бояться менеджери вищої ланки і 40-річні домогосподарки. Люди придумують масу приводів, щоб відтягнути візит до стоматолога. Але причина одна: страх болю. Стоматологи запевняють, що сучасні методи лікування зубів зводять неприємні відчуття до мінімуму. А ті, хто знаходить час і сили прийти в клініку на плановий огляд, про біль і не знають.

Парадокс полягає в тому, що краще приходити в клініку, коли зуби не болять. Профілактика - велика справа. Огляд займає 5-10 хвилин, зате допомагає виявити хворобу на ранній стадії. Карієс, який лише починається, лікується легко і безболісно. А з регулярними профоглядами до дірок в зубах і інших серйозних проблем справа не дійде. Тим більше, що допомога поруч. Потрібна стоматологія в Києві на Оболоні і Позняках? - Не проблема, мережа стоматологічних клінік "Люмі-Дент" https://www.lumident.kiev.ua/price присутня кругом у столиці. 

5 плюсів на користь огляду зубів

  1. Забудете про зубні недуги.
  2. Будете впевнені, що біль не «вистрелить» раптово.
  3. Не витрачаєте гроші на лікування запущених проблем: огляд в рази дешевше однієї пломби.
  4. Економте час: 10 хвилин замість численних і тривалих терапевтичних процедур.
  5. Перестанете боятися стоматолога.

І головне: ви знаєте, що зуби в ідеальному стані і посмішку ніщо не зіпсує.

Що робить лікар на першому прийомі

Здійснилося! Нарешті пацієнт зібрав волю в кулак і дійшов до клініки. Первинний огляд в стоматології полягає в наступному:

  • дантист розпитає про хронічні захворювання і прийнятих ліках. Уточнить, чи є алергія на препарати. Це важливо при використанні анестезії;
  • огляне ротову порожнину. Оцінить стан зубів, коронок, ясен. Перевірить прикус, наявність карієсу, пародонтозу, інших захворювань;
  • при необхідності зробить рентген, щоб виявити патології, непомітні візуально;
  • проведе професійну чистку зубів. Процедура допомагає видалити зубний камінь - першопричину карієсу;
  • якщо виявлені стоматологічні проблеми, складе план лікування. У разі необхідності направить на прийом профільних лікарів: протезиста, хірурга, ортодонта, пародонтолога.

Як бачите, головне дійти до кабінету - іншим займуться професіонали.

До лікаря, як на свято: графік візитів в стоматологію

Цікавий факт: люди, які не забувають пройти профілактичний огляд зубів, рідше бувають у стоматолога, ніж ті, хто звертаються в клініку, коли «смажений півень клюне».

Щоб контролювати ситуацію, досить приходити на профогляд раз в 6 місяців. Півроку тримається ефект кабінетної чистки і серйозні захворювання не встигають розвинутися.

Профілактичні послуги надає будь-яка стоматологія Києва . Так що утримувати зуби в порядку просто - було б бажання. Зробіть відвідування клініки рідкісним, але регулярним заняттям і забудьте про зубних проблемах!

0
репостів
0
репостів