Автостейт – якісне видалення ум’ятин на авто

видалення вмятенЗ необхідністю видалення ум’ятин на транспортному засобі зіштовхується ледь не кожен автомобіліст. Особливо той, хто любить керувати хвацько й швидко та живе у великому місті. Кузовні роботи – це завжди вищий пілотаж у авторемонтників. Саме тому особливо виважено варто підійти до вибору майстрів. Про якісне видалення ум’ятин може подбати сервіс у м. Київ “Автостейт” https://autostate.com.ua/udalenie-vmiatin.html. Це компанія, яка працює на ринку 15 років.

Технологія ремонту та його вартість залежить насамперед від наступних чинників:

  • Тип ушкодження
  • Метал кузова
  • Тип матеріалу для шпаклювання, ґрунтування та фарбування поверхні
  • Місце ушкодження. До прикладу, якщо ум’ятина над силовими елементами кузова, усунути їх складніше, ніж проблеми на капоті

Технологія усунення ум’ятин

У випадках глибоких ум’ятин з подряпинами процес передбачає не лише усунення ушкоджень кузова, а й подальше фарбування. Так, аби від проблем не лишилося жодного сліду.

Кузовний ремонт має виконуватися на базі професійного обладнання та із застосуванням спеціальних інструментів.

Рихтування

Це кращий спосіб поновлення форми кузова. Необхідний етап для усунення дрібних, але різких ушкоджень. Фахівці за допомогою інструментів поновлять геометрію кузова та усунуть нерівності. Рихтування – відповідальний етап, який передбачає наявність досвіду у майстра. Зокрема, для широких ушкоджень необхідний молоток з широкою гумовою поверхнею. Щоб не завдати шкоди кузову.

Шпаклювання

Один з найвідповідальніших етапів при ремонті кузова, без якого не обійтися при усуненні ум’ятин. Після рихтування на поверхні все одно лишаються нерівності, які необхідно заповнити спеціальним матеріалом. Перед процедурою виконують ошкурювання – зачистку поверхні наждачним папером. Згодом наносять грубу скловолокнисту шпаклівку. Потім – тоншу.

Ґрунтування

Це процес, який передбачає ще більше вирівнювання після шпаклювання. Після нанесення шару ґрунту на поверхню відбувається краща адгезія (щеплення) між фарбою та металом кузова. Без ґрунтування навіть якісно пофарбована поверхня може швидко облущитися.

Фарбування

Один із завершальних етапів ремонту кузова після ум’ятин. Процес вважається складним. І під силу лише професіоналам. Оскільки мета – цілковите усунення слідів ушкодження та повернення автомобілю заводського вигляду.

Полірування та нанесення захисної плівки

Необов’язкові, але бажані етапи, які усувають найдрібніші нерівності на фарбі. Після полірування поверхня авто стає дзеркальною. Завдяки ж захисній плівці авто менше забруднюється та простіше миється.

0
репостів
0
репостів