ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ
Пенсійна система України, на даний момент, знаходиться у вкрай важкому фінансовому становищі. Коштів, щоб утримувати непрацездатних осіб пенсійного віку, як завжди немає. Адже, споглядаючи на рівень життя населення похилого віку, можна стверджувати, що пенсійне забезпечення знаходиться в кризовому стані. Хоче неможливо не відмітити пенсійну реформу, яка сколихнула і не залишила байдужим мало не кожного громадянина України.
Вона начебто спрямована на осучаснення пенсій, яке полягає у перерахунку відповідно до підвищення середньої зарплати. Але Пенсійні фонди Києва, принаймні, не поспішають виконувати закони та постанови України, які стосуються особливої категорії громадян. Тому, перерахунок пенсії військовослужбовцям, ветеранам міліції є найбільш наболілою проблемою, яка на даний момент, вирішується лише у судовому порядку. У таких випадках, коли Ви вирішили поборотися за своє право, захищене Конституцією України, то Вам конче необхідно залучитися підтримкою юристів. Компанією з чималим досвідом на ринку надання пенсійних послуг є «ЮК «Флагман».
Пенсія по інвалідності
Дана пенсія, згідно із ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», залежить від віку набуття інвалідності, страхового стажу та групи, яка буде призначена. Їх, відповідно до чинного законодавства України, існує 3. Саме від них залежить розмір пенсії та вираховується у процентному співвідношенні до пенсії за віком. Отже, інваліди першої групи будуть отримувати 100%, другої – 90%, а третьої – 50%. Якщо інвалідність отримана чоловіками у 60 років і жінками у 55, даний вид пенсійного забезпечення призначається довічно, усім іншим виплачується до моменту, коли факт інвалідності перестане існувати. Оформлення пенсії по інвалідності є досить складною процедурою, яка полягає у підтвердженні медико-соціальної експертизи порушення функцій організму та видачі акту комісією. Для призначення такої пенсії потрібно подати до Пенсійного фонду такі документи: відповідну заяву; ідентифікаційний код; паспорт; документи, що підтверджують стаж; довідка персоніфікованого обліку; виписку з акту МСЕК; фотографію для пенсійного посвідчення. Зібравши усі ці вище вказані документи потрібно їх подати до ПФ. Але якщо Ви не маєте ані можливості, ані бажання стояти у довжелезних чергах і псувати собі нерви, краще зверніться до «ЮК «Флагман», професіонали якої, зможуть оформити пенсію без Вашої участі.
Грошове забезпечення військовослужбовців
У 2018 році було введено в дію Постанови КМУ №704 і №103, які передбачають нарахування, виплату пенсій та пенсійне забезпечення військовослужбовців. У даних нормативно правових актах вказується, що грошове забезпечення військовослужбовців, буде вираховуватися із: посадового окладу, окладу за певне військове звання, додаткових виплат. З цього здається, що пенсія підвищиться в рази, але тут варто врахувати, що якщо посадові оклади збільшилися, то більшість надбавок були скасовані. Тому дане питання є дуже спірним, адже не зрозуміло на скільки стане більшою пенсія і чи взагалі зростання відбудеться. Варто зазначити, що розміри посадових окладів визначаються за певною формулою, а саме множенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб на тарифний коефіцієнт, що буде залежати від звання.