![Шепетівський НВК №1 за 7 млн грн ремонтуватиме підприємство Врама Мовсісяна](/media/k2/items/cache/7c67ed801b5076abc880caab22611cd3_Generic.jpg?t=20210629_185057)
Шепетівський НВК №1 за 7 млн грн ремонтуватиме підприємство Врама Мовсісяна
Сьогодні став відомий переможець тендеру на капітальний ремонт будівлі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім.Героя України М.Дзявульського" Хмельницької області. Ремонті роботи за 7 227 075 грн виконуватиме приватне підприємство "МВМ-13".
![Шепетівський військовий матиме ще одну судимість через невиконання угоди про примирення](/media/k2/items/cache/01dd6b773c330e4af50297540c7ee7b5_Generic.jpg?t=20210629_130427)
Шепетівський військовий матиме ще одну судимість через невиконання угоди про примирення
Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав 45-річного шепетівчанина винуватим в умисному невиконанні засудженим угоди про примирення (частина 1 статті 389-1 КК України) та призначив йому покарання – 1 рік обмеження волі.
![Шепетівкаводоканалу боргують понад 4 мільйони гривень](/media/k2/items/cache/6fa01b807c7726b7cd8ff5283f2e18d4_Generic.jpg)
Шепетівкаводоканалу боргують понад 4 мільйони гривень
Станом на кінець червня у Шепетівському комунальному підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства близько 8% абонентів (фізичних та юридичних осіб) не оплачують рахунки за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Сумарно розмір боргу наразі складає 4 387 300 грн.
![COVID-19 на 29.06.21: без нових та летальних випадків, одужало 5 осіб](/media/k2/items/cache/736fcdf62a09249dd3201874c4d48f47_Generic.jpg)
COVID-19 на 29.06.21: без нових та летальних випадків, одужало 5 осіб
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 29 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88887 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3452 - діти, 4879 - медпрацівники.
![Шепетівчани кольорово бігали та відзначили День молоді](/media/k2/items/cache/45b300240092cf86c4170c6c826629ca_Generic.jpg?t=20210629_081413)
Шепетівчани кольорово бігали та відзначили День молоді
У неділю, 27 червня, на стадіоні «Локомотив» зібралося чимало шепетівчан та гостей міста, щоб взяти участь у святкуванні Дня молоді 2021. Про це розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.