П'ятниця, 04 грудня 2020 22:37

Актор Анатоль Фон-Філандра: "Я навчався в місті Шепетівка, в одній школі з Марком Дроботом"

Як ексклюзивно розповідає видання clutch.ua, Анатоль Фон-Філандра – молодий український актор, чия кар'єра зараз стрімко розвивається. 30 листопада на телеканалі ТЕТ відбулася прем'єра комедійного ситкому Прибулець, де він виконав головну роль – добродушного інопланетянина, чий космічний корабель зазнав аварії в смт Тарасівка, недалеко від будинку молодої пари Оксани і Колі (Марія Крушинська і Володимир Кравчук), яка тільки змогла гармонізувати свій побут. Ми поспілкувалися з Анатолем про вибір професії, ролі мрії і секрети щасливого сімейного життя в умовах напруженого робочого графіка.

Як у вас виникло бажання стати актором?

– У зв'язку з деякими обставинами, я навчався в місті Шепетівка, в одній школі з Марком Дроботом (актор, заслужений артист України, прим.ред.). І саме його мама вела предмет "Театральне мистецтво". На її уроках я вперше почув про цю професію, ми ставили різноманітні сценки, а після я і зовсім потрапив в шкільну команду КВК. Мені настільки сподобалося бути на сцені, що вирішив ні до якої іншої професії себе не готувати.

yuuN0YXki209jQaYQeoAPGHkmcMBGfcgY1AJShj3

Якими навичками повинен володіти актор, щоб досягти успіху в ремеслі?

– В першу чергу, харизмою. Хоча сам не можу дати конкретного визначення цьому поняттю. В акторі повинен бути стрижень і постійне бажання займатися своєю справою, вдосконалювати майстерність – це найнеобхідніше, всьому іншому можна навчитися.

Чи є у вас роль мрії?

– Є дві площини, в якій існує наш ринок – театр і кіноіндустрія. У кіно важлива типажність, зв'язки і характер, в театрі – наполегливість і ще раз наполегливість. Тому для себе поділяю ролі мрії, в залежності від сфери. У кіно я хотів би зіграти головну роль в екшені, бойовику, щоб була стрілянина, гонитва, динамічні перипетії з героєм і сцени бою, а в театрі, як не банально, Ромео, хоча, напевно, мені вже запізно його грати.

En5p5ceVI0e9uIo7AnuiCQT2sSIkLztgIVTC7gLQ

На що ви готові піти заради бажаної ролі?

– В принципі, на те, що мені запропонують обставини, я дуже гнучкий у цьому питанні. Будь-який виклик мені цікавий, адже дозволяє в черговий раз вийти із зони комфорту. Я готовий на багато що погодитися, щоб отримати ту роль, яка мені близька.

Яким ви бачите себе через 10 років?

– Це досить глибоке і філософське питання, яке я дуже часто сам собі задаю. Я люблю прописувати цілі на рік, але ніяк не вдається подивитися вперед на довший проміжок часу. Працюючий, успішний, щасливий і з великою сім'єю – таким я себе бачу через 10 років.

Ким би ви були, якщо б не стали актором?

– Я не з тих людей, які кажуть, що акторська професія – виключно моє покликання. Кіно, театр – це рефлексія твого життя. Від того, наскільки яскраво, потужно і цікаво ти її проживаєш, настільки якісний у тебе виходить продукт.

6iCmwHTmKE5OAlQhlarHKqzGvx7CPjQVTYiELRDb

У вашій фільмографії вкрай різнопланові ролі – від поліцейського і інтерна до професора Моріарті. Ви знімаєтеся як в кримінальних бойовиках, так і в ситкомах. А який жанр вам до душі?

– Жанри для невдах. Зовсім інше питання з ролями. Наприклад, образ антагоніста мені набагато цікавіше, ніж героя, що рятує весь світ. Лиходій – це дуже глибока і багаторівнева роль, з дев'ятьма "колами пекла", які ти можеш заповнити значеннями і емоціями. Герой поганий, але насправді він хороший, тому що поганий.. і так до нескінченності-неймовірно захоплюючий процес, який змушує поглянути вглиб, перш за все, самого себе.

Ви і ваша дружина (Катерина Варченко) – актори. Як у вас виходить балансувати між особистим і напруженим графіком?

– Відкрию вам таємницю: у нас, як і у всіх нормальних сімей, іноді трапляються сварки. Часто через наших графіків. Я дуже люблю і ціную свою дружину за те, що з будь-яких конфліктних ситуацій, ми завжди можемо знайти вихід і прийти до загальних компромісів.

Як і в будь-якій іншій родині, де обидва працюють, ми часто віддаємо малюка нашим батькам. Коли ми безпросвітно на знімальних майданчиках, буваємо вдома тільки для того, щоб помитися і поспати, а потім знову бігти працювати, доводиться віддавати його на довгий час, що дається нам непросто.

Одна з недавніх прем'єр Катерини – сітком "Батько рулити", де вона грає багатодітну маму, яка несподівано вирішила зайнятися кар'єрою. Чи задоволені її роботою?

– Я головний фанат Каті. Вона неймовірна актриса. За її плечима багато класних ролей і мені подобається, що вона різнопланова. Наприклад, коли вона заходила в проект "Батько рулити", паралельно знімалася в драмі і це ніяк не вплинуло на якість гри в обох проектах.

7YhXv52TeiWyA5TjRTqBdltoWpAaYZlfHUwBemR0

Чи схожа героїня Катерини в ситкомі "Батько рулити" на те, яка вона мама в реальному житті?

– Так, є якісь схожі якості, але я не можу сказати, що в ситкомі вона зіграла саму себе. Насправді, вона з усіма різна – зі своїми батьками, нашим малюком або коли ми втрьох вдома. Крім того, що вона класна актриса, вона ще неймовірна дружина і це мене сильно надихає.

Одна з ваших останніх ролей – добродушний прибулець в новому ситкомі телеканалу ТЕТ "Прибулець". Як ви вважаєте, яких якостей вашого героя не вистачає людям?

– Люди дуже швидко дорослішають, чогось прагнуть до цього.

У нашій родині є маленький "прибулець", який кожен день вчить легкості і безтурботності. І, якщо чесно, багато якостей для ролі я брав з нього – він такий чистий, відкритий до всього нового, інопланетянин.

Насправді, прекрасне завжди у нас під боком, а ми цього не помічаємо. Людям потрібно навчитися бачити це і просто кайфувати.

EXgiwnF7IIg6L4BuDTPS6IFOLGaFketTwqiMlXz6

Як швидко вам вдалося вжитися в роль інопланетянина? Що було найскладнішим?

– На даний момент, це одна з найскладніших ролей в моїй кар'єрі. Зазвичай, виходило так, що я грав (крім Моріарті) самого себе в різних обставинах. Тут зовсім інша справа-вжитися в роль інопланетянина мені допоміг син.

Як ви думаєте, чим українським глядачам може сподобатися ця міжгалактична комедія?

– Добротою, якої нам усім не вистачає. Прибулець прийшов з миром. З ноткою гумору він показує нам абсурдність деяких речей і вчить дивитися на світ, відносини між людьми, під іншим кутом. Тому запрошую вас до спільного перегляду серіалу на телеканалі ТЕТ!

Відео

Останнє редагування Субота, 05 грудня 2020 00:51

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода