Трагедія в селі Чотирбоки

Увечері 8 червня троє школярів із села Чотирбоки Шепетівського району Хмельниччини збирали арматуру з розваленої лазні за селом. Раптом цегляна стіна впала. 12-річного Руслана Костюка привалила, 13-річному Максимові Головатюку зачепила ногу, до13-річного Вадима Чорного не дістала.

 

— Почув, як щось ударило, і рєзко біль у ногах. Став кричати. Чую, рядом кричить Руслан, — розповідає Максим Головатюк.

— Максим просив допомоги, а Руслан просто кричав, — говорить Вадим Чорний. — Я хотів відсунути ту стіну, але не міг. Побіг до батьків Руслана.

— Я ледь не зомліла, — каже 35-річна Лариса Костюк, мати Руслана. — Прибігаю, хотіла ту стіну підняти. Трохи рухнула, а хлопченя кричить: "Тьотю, болить!" А мого зовсім не видно. У село побігла, людей гукаю. Мужики аж через плоти стрибали, так бігли.

— У мене тоді аж ноги підкосилися, як узнала, — говорить 39-річна Наталія Головатюк, мати Максима. — Прибігаю, а вони якраз сина дістають. Повні красовки крові, у штанах повно крові і болота.

До розваленої лазні під'їхала "швидка". Руслан Костюк задихнувся. Максима Головатюка з рваною раною забрали до лікарні.

— Напередодні смерті Руслан казав: "Бабушка, я буду великою людиною". А за тиждень до трагедії їздив до церкви в Остріг. Одні ікони фотографірував, — плаче 62-річна Ольга Серебрянова, бабуся загиблого.

Лазня у Чотирбоках не працює понад 15 років. Торік приміщення купив приватний підприємець Богдан Онукевич з міста Славута. Демонтував панелі перекриття, фундаментні блоки. 3-метрові цегляні стіни залишилися без опори.

— Та тут усі гралися, — розповідає Володимир Максимчук, 12 років. — І войнушки, і хованки ганяли. І по стінах пригали. Бо більше нема де.

Міліціонери з'ясовують деталі випадку. Максим Головатюк лікується у палаті №1 травматологічного відділення райлікарні.

— Та нічого, але коліно ше болить, — каже Максим. — Замучили вже з тими уколами. І перев'язки дуже больно роблять. А Руслан був веселий. Донині перед очами стоїть. Він же від мене за метр стояв.

Фотогалерея

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением