П'ятниця, 15 червня 2012 12:48

Трагедія в селі Чотирбоки

Автор Михайло ПЕРКОВ

Увечері 8 червня троє школярів із села Чотирбоки Шепетівського району Хмельниччини збирали арматуру з розваленої лазні за селом. Раптом цегляна стіна впала. 12-річного Руслана Костюка привалила, 13-річному Максимові Головатюку зачепила ногу, до13-річного Вадима Чорного не дістала.

 

— Почув, як щось ударило, і рєзко біль у ногах. Став кричати. Чую, рядом кричить Руслан, — розповідає Максим Головатюк.

— Максим просив допомоги, а Руслан просто кричав, — говорить Вадим Чорний. — Я хотів відсунути ту стіну, але не міг. Побіг до батьків Руслана.

— Я ледь не зомліла, — каже 35-річна Лариса Костюк, мати Руслана. — Прибігаю, хотіла ту стіну підняти. Трохи рухнула, а хлопченя кричить: "Тьотю, болить!" А мого зовсім не видно. У село побігла, людей гукаю. Мужики аж через плоти стрибали, так бігли.

— У мене тоді аж ноги підкосилися, як узнала, — говорить 39-річна Наталія Головатюк, мати Максима. — Прибігаю, а вони якраз сина дістають. Повні красовки крові, у штанах повно крові і болота.

До розваленої лазні під'їхала "швидка". Руслан Костюк задихнувся. Максима Головатюка з рваною раною забрали до лікарні.

— Напередодні смерті Руслан казав: "Бабушка, я буду великою людиною". А за тиждень до трагедії їздив до церкви в Остріг. Одні ікони фотографірував, — плаче 62-річна Ольга Серебрянова, бабуся загиблого.

Лазня у Чотирбоках не працює понад 15 років. Торік приміщення купив приватний підприємець Богдан Онукевич з міста Славута. Демонтував панелі перекриття, фундаментні блоки. 3-метрові цегляні стіни залишилися без опори.

— Та тут усі гралися, — розповідає Володимир Максимчук, 12 років. — І войнушки, і хованки ганяли. І по стінах пригали. Бо більше нема де.

Міліціонери з'ясовують деталі випадку. Максим Головатюк лікується у палаті №1 травматологічного відділення райлікарні.

— Та нічого, але коліно ше болить, — каже Максим. — Замучили вже з тими уколами. І перев'язки дуже больно роблять. А Руслан був веселий. Донині перед очами стоїть. Він же від мене за метр стояв.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением