Розділ Бізнес

Хмельницька облрада розпродує ряд об'єктів на теренах Шепетівщини

Автор 13 липня 2021, 17:29
Хмельницька облрада розпродує ряд об'єктів на теренах Шепетівщини depositphotos.com

Нещодавно Хмельницька обласна рада оголосила приватизацію восьми майнових комплексів різних комунальних підприємств. Частину з них ліквідували кілька років тому. Що ж і за скільки заплановано продати, з’ясували кореспонденти сайту «Є».

Аукціони з приватизації комунального майна проходитимуть на платформі «Прозоро.Продажі». Усі заплановані на 3 серпня. Наприклад, розпродаватимуть будівлі психіатричної лікарні №2, кістковотуберкульозного санаторію, Вовковецького будинку-інтернату, Соколівської школи-інтернату… За інформацією ресурсу «YouControl», ці заклади були ліквідовані кілька років тому. Однак працівники прокуратури через суд домоглися повернути їх у комунальну власність.

Крім того, на приватизацію винесено дві бази відпочинку «Перлина Поділля» та «Збруч». Обидві розташовані у селі Гусятин колишнього Чемеровецького району. Прикметно, що їх майно продавали ще у 2013 році за 947 тисяч гривень.

За інформацією Офісу генерального прокурора, правоохоронці виявили змову між місцевими посадовцями й представниками покупця — одного з товариств з обмеженою відповідальністю. Реальна вартість баз відпочинку пі час їх продажу була занижена на 6,8 мільйона гривень. Таким чином у 2014 році Господарський суд Хмельницької області визнав укладені договори недійсними та повернув «Перлину Поділля» та «Збруч» у комунальну власність Хмельницької облради.

Майно психіатричної лікарні (Шепетівський район)

Заплановано продати будівлі ліквідованої Хмельницької обласної психіатричної лікарні №2. Вони розташовані на вулиці Шкільній, 24 та 10А, що у селі Городище Шепетівського району. Діяльність цього медзакладу було припинено у квітні 2019 року. Тому його майно наразі перебуває на балансі Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги.

Лікувальний корпус А ліквідованої психіатричної лікарні №2. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель становить понад 1 тисячу 391 квадратний метр. Серед них: чотири лікувальні комплекси, адміністративна будівля та харчоблок. Також продають продуктовий склад з овочесховищем (понад 120 «квадратів»), гаражні бокси (298 «квадратів») і трансформаторну підстанцію. Усі приміщення перебувають у задовільному стані — у них проведено поточні ремонти. Вони обладнані водопроводом, пожежною сигналізацією та мають котельню.

Початкова ціна їх продажу становить 3 мільйони 783 тисячі 640 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

До речі, торік майно колишньої психлікарні №2 виносили на продаж тричі: 11 серпня, 9 вересня та 10 жовтня. Однак тоді торги не відбулися.

Будинок-інтернат (Шепетівський район)

Заплановано продати приміщення ліквідованого Вовковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Воно розташоване на вулиці Гвардійській, 1А, що у селі Вовківці Шепетівського району. Діяльність цього закладу було припинено у травні 2019 року. Тому його майно наразі перебуває на балансі Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Приміщення ліквідованого Вовковецького будинку-інтернату. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель, споруджених у 1993 році, становить понад 324 квадрати метрів. Їх невіддільними частинами є артезіанська свердловина, погріб, вбиральня та котельня.

Початкова ціна їх продажу становить 308 тисяч 441 гривню. Аукціон запланований на 3 серпня.

До речі, торік майно колишнього Вовковецького будинку-інтернату виносили на продаж тричі: 10 серпня, 8 вересня та 8 жовтня. Однак тоді торги не відбулися.

Склад Шепетівського медичного училища

Заплановано продати склад Шепетівського медичного училища (нині Шепетівський фаховий медичний коледж). Ця будівля розташована у Шепетівці на проспекті Миру, 34-б.

Площа складу становить 61,6 квадратних метрів. Будівля розділена на дві частини: перша використовується як гараж, у якому є оглядова яма, а інша — як склад обладнання та меблів. Приміщення має асфальтований під’їзд з центральної дороги.

Початкова ціна його продажу становить 54 тисячі 575 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

Складські приміщення бази медичного постачання (Шепетівський район)

Заплановано продати склад №1161 Хмельницької обласної бази спеціального медичного постачання. Він розташований на вулиці Ломоносова, 2, що у Грицеві Шепетівського району.

Загальна площа складського комплексу становить 2 тисячі 22 квадратні метри. Крім кількох складів, до майна належать прохідна, підвал, пожежний резервуар, зовнішня каналізація, огорожа й теплотраса.

Початкова ціна їх продажу становить понад 2 мільйони 978 тисяч 54 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

0
репостів
0
репостів