Час

Від станції

 До станції

Періодичність

05:10

Шепетівка

Хмельницький

МЕРСЕДЕС 22 Щоденно

05:35

Шепетівка

Львів 2

НЕОПЛАН Щоденно

05:50

Шепетівка

Яблунівка(Слав)

ЛАЗ-695 Щоденно

06:00

Славута

Хмельницький

ЕТАЛОН Щоденно

06:00

Шепетівка

Конотоп

ПАЗ-3205 Щоденно

06:10

Шепетівка

Марківці(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

06:15

Шепетівка

Пашуки

ПАЗ-32054 Щоденно

06:20

Шепетівка

Жилинці(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

06:20

Шепетівка

Хутір

ЛАЗ-695 Щоденно

06:25

Шепетівка

Хмельницький

МЕРСЕДЕС 35 Щоденно

06:25

Шепетівка

Серединці

ПАЗ-32054 Щоденно

06:35

Шепетівка

Ізяслав

СЕТРА Щоденно

06:40

Варшава

Хмельницький

М3-ІІІ Щоденно

06:40

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА Щоденно

06:40

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

06:45

Славута

Хмельницький

МЕРСЕДЕС Щоденно

06:50

Шепетівка

Тернопіль

БАЗ А 079.23 Щоденно

06:55

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

07:00

Шепетівка

Хмельницький 4

МЕРСЕД Щоденно

07:00

Шепетівка

Пиляї

ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно

07:00

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

07:00

Шепетівка

Сошки

ПАЗ-32054 ПНСРЧТ-нема

07:05

Шепетівка

Поляни

БОГДАН21 Щоденно

07:10

Хмельницький

Рівне

БОГДАН 27 Щоденно

07:10

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

07:15

Нетішин

Хмельницький

БАЗ А 079.23 Щоденно

07:20

Шепетівка

Чотирбоки

ПАЗ-32054 Щоденно

07:20

Шепетівка

Березна(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

07:40

Шепетівка

Чернівці

БАЗ А 079.23 Через день

07:40

Шепетівка

Чернівці

БАЗ А 079.23 Через день

07:50

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 Щоденно

07:50

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА Щоденно

07:55

Лодзь

Чернівці

М3-ІІІ Щоденно

08:00

Шепетівка

Славута

РУТА Щоденно

08:00

Шепетівка

В.Медведівка

ПАЗ-32054 НД-нема

08:05

Рівне

Хмельницький

БОГДАН 27 Щоденно

08:05

Хмельницький

Рівне

ISUZU Щоденно

08:10

Шепетівка

Вовківці(Шеп)

ГАЗЕЛЬ Щоденно

08:10

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

08:10

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

08:10

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

08:25

Шепетівка

Мокіївці

ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно

08:40

Нетішин

Хмельницький

ЕТАЛОН Щоденно

08:45

Шепетівка

Серединці

ПАЗ-32054 Щоденно

09:05

Славута

Кам.Подільський

ИВЕКО Щоденно

09:10

Шепетівка

Жолудки

ПАЗ-32054 Щоденно

09:10

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

09:10

Шепетівка

Лозичне

ПАЗ-32054 Щоденно

09:20

Шепетівка

Жилинці(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

09:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

09:30

Шепетівка

Михайлючка

ПАЗ-3205 Щоденно

09:30

Шепетівка

Хмельницький

МЕРСЕДЕС 18 НД-нема

09:40

Хмельницький

Рівне

БАЗ А 079.23 Щоденно

09:50

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА Щоденно

09:55

Нетішин

Тульчин

ИКАРУС-250 Щоденно

10:00

Ізяслав

Київ Ав

СЕТРА Щоденно

10:10

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

10:10

Шепетівка

В.Медведівка

ПАЗ-32054 НД-нема

10:15

Хмельницький

Луцьк

БОГДАН Щоденно

10:20

Берездів

Хмельницький

ЕТАЛОН Щоденно

10:25

Шепетівка

Ізяслав

ПАЗ-3205 Щоденно

10:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

10:35

Шепетівка

Яблунівка(Слав)

ЛАЗ-695 Щоденно

10:45

Шепетівка

В.Медведівка

ПАЗ-32054 Щоденно

10:45

Шепетівка

В.Шкарівка

ПАЗ-32054 Щоденно

11:00

Вроцлав

Чернівці

М3-ІІІ Щоденно

11:00

Шепетівка

Поляни

БОГДАН21 Щоденно

11:05

Хмельницький

Славута

ЛАЗ-699 Щоденно

11:10

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

11:10

Шепетівка

Хутір

ЛАЗ-695 Щоденно

11:10

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

11:10

Шепетівка

Лозичне

ПАЗ-32054 Щоденно

11:20

Шепетівка

Рівне

ЕТАЛОН-30 Щоденно

11:20

Шепетівка

Хмельницький

МЕРС-814 Щоденно

11:25

Шепетівка

Ізяслав

СЕТРА Щоденно

11:25

Шепетівка

Мокіївці

ГАЗЕЛЬ 12 ПННД-нема

11:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

11:45

Хмельницький

Славута

МЕРСЕДЕС Щоденно

11:50

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 Щоденно

11:50

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА Щоденно

11:50

Нетішин

Кам.Подільський

БАЗ А 079.23 Щоденно

12:00

Шепетівка

Славута

РУТА Щоденно

12:03

Рівне

Кам.Подільський

БАЗ А 079.23 Через день

12:10

Щецин

Житомир

М3-ІІІ Щоденно

12:10

Шепетівка

Жолудки

ПАЗ-32054 Щоденно

12:10

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

12:10

Шепетівка

Жилинці(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

12:15

Хмельницький

Рівне

МЕРСЕД Щоденно

12:25

Шепетівка

Чотирбоки

ПАЗ-32054 Щоденно

12:25

Шепетівка

Березна(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

12:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

12:35

Луцьк

Хмельницький

МЕРСЕДЕС Щоденно

12:40

Хмельницький

Вроцлав

М3-ІІІ Щоденно

12:45

Тульчин

Нетішин

ИКАРУС-250 Щоденно

12:45

Шепетівка

Пиляї

ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно

12:45

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 Щоденно

12:50

Шепетівка

Пашуки

ПАЗ-32054 Щоденно

12:55

Славута

Хмельницький

ЕТАЛОН Щоденно

12:55

Шепетівка

Сошки

ПАЗ-32054 ПНСРЧТ-нема

13:10

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

13:10

Шепетівка

Лозичне

ПАЗ-32054 Щоденно

13:10

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

13:10

Шепетівка

В.Медведівка

ПАЗ-32054 Щоденно

13:26

Шепетівка

Ізяслав

ПАЗ-3205 Щоденно

13:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

13:30

Шепетівка

Марківці(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

13:35

Рівне

Кам.Подільський

ЕТАЛОН Через день

13:45

Хмельницький

Нетішин

БАЗ А 079.23 Щоденно

13:45

Шепетівка

Конотоп

ПАЗ-3205 Щоденно

13:50

Шепетівка

Хутір

ЛАЗ-695 Щоденно

13:50

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА Щоденно

13:55

Шепетівка

Ізяслав

СЕТРА Щоденно

14:00

Кам.Подільський

Рівне

ЕТАЛОН Через день

14:00

Шепетівка

Поляни

БОГДАН21 Щоденно

14:00

Шепетівка

Вовківці(Шеп)

ГАЗЕЛЬ Щоденно

14:10

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 ПН-нема

14:15

Шепетівка

Волочиськ

ЛАЗ-699 ПТСБНД

14:15

Шепетівка

Теофіполь

М2 Щоденно

14:15

Кам.Подільський

Лодзь

М3-ІІІ Щоденно

14:15

Шепетівка

Хмельницький

МЕРСЕДЕС 35 Щоденно

14:25

Славута

Хмельницький

МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно

14:25

Хмельницький

Славута

СЕТРА Щоденно

14:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

14:35

Шепетівка

Яблунівка(Слав)

ЛАЗ-695 Щоденно

14:45

Чернівці

Лодзь

М3-ІІІ Щоденно

14:55

Шепетівка

Чотирбоки

ПАЗ-32054 Щоденно

15:00

Нетішин

Хмельницький

БОГДАН 27 Щоденно

15:00

Кам.Подільський

Москва

М3-ІІІ Щоденно

15:00

Шепетівка

Жолудки

ПАЗ-32054 Щоденно

15:15

Хмельницький

Нетішин

МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно

15:20

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА СБНД-нет Щоденно

15:20

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 Щоденно

15:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

15:30

Чернівці

Вроцлав

М3-ІІІ Щоденно

15:45

Славута

Хмельницький

СЕТРА Щоденно

15:50

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

15:50

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА СБНД

15:50

Шепетівка

Пашуки

ПАЗ-32054 Щоденно

16:00

Шепетівка

Славута

РУТА Щоденно

16:10

Шепетівка

Лозичне

ПАЗ-32054 Щоденно

16:10

Кам.Подільський

Нетішин

БАЗ А 079.23 Щоденно

16:20

Хмельницький

Варшава

М3-ІІІ Щоденно

16:20

Кам.Подільський

Рівне

БАЗ А 079.23 Через деньПС

16:30

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

16:40

Хмельницький

Берездів

ЕТАЛОН Щоденно

16:40

Шепетівка

Плесна

РУТА НД-нема

16:40

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 ПН-нема

16:50

Рівне

Хмельницький

ISUZU Щоденно

17:00

Хмельницький

Славута

МЕРС-814 Щоденно

17:00

Шепетівка

Жолудки

ПАЗ-32054 Щоденно

17:10

Шепетівка

Поляни

БОГДАН21 НД-нема

17:10

Шепетівка

В.Медведівка

ПАЗ-32054 Щоденно

17:15

Шепетівка

Серединці

ПАЗ-32054 Щоденно

17:20

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА СБНД-нема

17:20

Хмельницький

Нетішин

ЕТАЛОН Щоденно

17:35

Шепетівка

Яблунівка(Слав)

ЛАЗ-695 Щоденно

17:35

Хмельницький

Рівне

БОГДАН 27 Щоденно

17:40

Шепетівка

Плесна

РУТА СБНД-нет Щоденно

17:45

Шепетівка

Марківці(Шеп)

ПАЗ-32054 ПТНД

17:50

Рівне

Хмельницький

БАЗ А 079.23 Щоденно

17:50

Шепетівка

Пліщин

ПАЗ-32054 Щоденно

17:50

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА СБНД

17:55

Шепетівка

Жилинці(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

18:00

Шепетівка

Хутір

ЛАЗ-695 Щоденно

18:00

Шепетівка

Полонне

ПАЗ-3205 Щоденно

18:00

Шепетівка

Пашуки

ПАЗ-32054 Щоденно

18:05

Хмельницький

Славута

ЕТАЛОН Щоденно

18:05

Шепетівка

Березна(Шеп)

ПАЗ-32054 Щоденно

18:15

Нетішин

Хмельницький

МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно

18:20

Шепетівка

Славута

РУТА Щоденно

18:20

Шепетівка

Білокриниччя

РУТА СБНД-нема

18:35

Славута

Хмельницький

МЕРС-814 Щоденно

18:40

Шепетівка

Плесна

РУТА Щоденно

18:55

Шепетівка

Рівне

ЕТАЛОН-30 Щоденно

19:00

Рівне

Хмельницький

БОГДАН 27 Щоденно

19:05

Хмельницький

Луцьк

МЕРСЕДЕС Щоденно

19:15

Хмельницький

Славута

МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно

19:20

Шепетівка

Серединці

ПАЗ-32054 Щоденно

19:25

Хмельницький

Нетішин

БОГДАН 27 Щоденно

19:45

Кам.Подільський

Славута

ИВЕКО Щоденно

19:50

Луцьк

Хмельницький

БОГДАН 27 Щоденно

19:50

Шепетівка

Гриців

ПАЗ-32054 ПТНД

19:55

Шепетівка

Ізяслав

СЕТРА Щоденно

Авторизація