Успіх роботи будь-якого закладу громадського харчування залежить від багатьох факторів. Це і гарно обране місце, і вдало підібраний персонал та меню. Велике значення має також функціональне і якісне обладнання. Онлайн магазин “System4” має широкий асортимент професійного обладнання для ресторанів, барів, закладів фаст-фуду від надійних виробників.

Теплове обладнання

Жоден заклад громадського харчування не може обійтися без обладнання для теплової обробки продуктів. Його правильний підбір – запорука ефективної роботи та можливість створювати смачні страви.

Насамперед йдеться про таке обладнання, як: індукційні, електичні та газові плити; гріль-обладнання для кур та шаурми; пічі для барбекю; підігрівачі страв; апарати для приготування хот-догів, вафель, солодкої вати, поп-корну, млинців, а також рисоварки, міні-коптильні, електрокип’ятильники.

Електромеханічне обладнання

У сучасному світі є тенденція до автоматизації та отимізації всіх процесів. Тому цілком логічно для рестораторів прагнення зекономити людські ресурси та час для приготування страв.

В онлайн-магазині можна підібрати: міксери та ручні блендери, м’ясорубки, слайсери, розділювачі тіста, рибочистки, 
ваги, фаршезмішувачі, сирорізки.

Обираючі таке обладнання, варто звернути увагу на його потужність та продуктивність. До прикладу, для невеличких закладів підійдуть, м’ясорубки, розраховані на меншу продуктивність.

Холодильне обладнаня

Без холодильного обладнання неможливо уявити жодного закладу харчування. Його надійна робота гарантує якісне збереження сировини, напівфабрикатів та готових продуктів.

Йдеться про холодильні шафи, й вітрини, салат-бари, вітрини для суші, імпульсні холодильні ящики.

Меблі

Нині особливо актуальні для ресторанного бізнесу меблі з нержавіючої сталі. Цей невід’ємний елемент інтер’єру користується незмінною популярністю завдяки своїй довговічності, стильності та надійності.

В асортименті магазину “System4” є лінії роздачі, барні стійки, касові місця, вітрини для викладки риби та морепродуктів, візки серверувальні, витяжні зони.

Посуд

Магазин спеціалізується на комплексному оснащенні професійним посудом, кухонним інвентарем та барними аксесуарами.

Придбати все тут значно зручніше, ніж шукати весь посуд на різних ресурсах. У переліку: столовий посуд та прибори, кухонний інвентар та наплитний посуд, професійні ножі, гастроємності, кондитерські форми для випікання. 

Переваги замовлення обладнання в онлайн-магазині “System4”

  • Надійне високоякісне обладнання, підтверджене сертифікатами безпеки та гігієни.
  • Швидкий комплексний підбір обладнання на одному ресурсі.
  • Кваліфікована допомога в оснащенні закладу.
  • Швидка й надійна, а у разі 100% оплати ще й безкоштовна доставка товарів у всі регіони України.