Стрижні для клейових пістолетів - це ті самі дивні, циліндричні, тверді, але гнучкі палички з напівпрозорого клею, які ви ще в дитинстві клали в спеціальні пристрої у вигляді вогнепальної зброї.

Під час нагріву пістолету відбувається нагрів самого клейового стрижня, завдяки чому ви можете використовувати гарячий клей для поєднання шматочків тканини або для створення інших ремісничих проектів.

Сфери використання речовини

Клейові стрижні також мають назву термоплавких клеїв, які зазвичай використовується в промислових умовах. Насправді, гарячий клей має набагато більше застосування, ніж звичайні ремісничі проекти. У багатьох галузях промисловості термоклей використовується в процесі виробництва і збірки.

Зазвичай стрижні для клейового пістолета використовують у наступних сферах діяльності:

 1. Техніка. Обшивка і установка прокладок.
 2. Автомобілі. Внутрішнє оздоблення салону та збирання сидінь.
 3. Меблі. Корпусні та панельна збірка.
 4. Електроніка. Герметизація і прикріплення проводів.
 5. Упаковка. Закриття корпусу, картонна герметизація, упаковка і стабілізація піддонів.

Для комерційного або комерційного використання, домашнього господарства, хобі та ремесел, недорогі стрижні для клейових пістолетів використовуються для складання деталей, ремонту і склеювання різнорідних матеріалів. Термоклейові пістолети дозволяють точно контролювати в'язкість і час застигання.

Особливості клейових стрижнів

Клей-розплав від «Люкс-Х» є відмінним, універсальним варіантом склеювання для безлічі областей застосування. В основному він представлен пластмасами чи, якщо точніше, термопластичними полімерами. Вони плавляться при високих температурах і повторно тверднуть під час охолодження, створюючи тим самим міцні зв'язки.

Найбільша перевага, яку мають стрижні для клейового пістолета - це їхня універсальність. Базовий полімер може бути модифікований з іншими матеріалами, його використовують для склеювання широкого спектру матеріалів в сотнях комерційних і домашніх додатків.

Найгарячіший клей випускається у вигляді циліндричних паличок. Серед них найбільш поширеними є півдюймові або 7/16-дюймові діаметри. У залежності від конкретного застосування, стрижні для клейового пістолета можуть бути сформовані у вигляді чіпсів, кульок, кубиків або блоків для використання в спеціальному обладнанні для нанесення.

Переваги клейових стрижнів

Гарячий розплав у вигляді палички клею має ряд унікальних переваг в порівнянні з іншими типами клеїв:

 1. довгий термін придатності;
 2. екологічність;
 3. клейові стрижні зручні та вигідні у індивідуальному та масовому використанні;
 4. мінімальні відходи;
 5. відсутність летючих органічних сполук;
 6. швидке висихання і затвердіння;
 7. немає втрати товщини при затвердінні;
 8. створює стійкі до злому ущільнення;
 9. аплікатори прості і дешеві;
 10. приймає колірні добавки для відповідності склеюваним матеріалам.

Залежно від конкретної рецептури, клейові стрижні можуть швидко схоплюватися або час схоплювання може бути збільшено, щоб забезпечити точне позиціонування деталей при складанні.

Клеї з хімічно активними речовинами забезпечують додаткове затвердіння і міцність зчеплення завдяки використанню вологи або УФ-випромінювання. Багато рецептури гарячого клею перевершують міцність епоксидної смоли.