Діти, хоча і мають гнучкішу, ніж дорослі, нервову систему та краще пристосовуються до різних подразників, все одно підвладні стресу. У сучасному світі, перенасиченому інформацією та подіями, дитині інколи складно впоратися з надмірними емоційними та фізичними навантаженнями. Стресам сприяє і надто суворе виховання з примусом до навчання, і зміна колективу, і постійні розумові навантаження, і непорозуміння з однолітками, і порушення режиму сну.

За таких умов незамінним помічником для дітей та дорослих може виявитися сироп “Сілента” silenta.com.ua. Це засіб для перорального застосування корисний при таких тривожних проявах, як часті зміни настрою, проблеми зі сном, нічні жахіття, головний біль, вередливість, нервовий тик. Сироп містить поєднання необхідних організму речовин.

Склад сиропу

  • L-Триптофан – амінокислота, яка допомагає виробленню ніацину та серотоніну (гормону щастя). Від хронічного роздратування й емоційної пригніченості рівень серотоніну падає. Нормалізація ж вмісту серотоніну призводить до поліпшення настрою, концентрації на приємних речах та налагодженню природніх біоритмів. Окрім того, серотонін відповідає за пам’ять, соціальну поведінку, концентрацію уваги та працездатність. Ніацин же зменшує больові прояви та чинить легку седативну дію.
  • Магній – необхідний для нервової та серцево-судинної системи елемент. Допомагає протидіяти стресу, нормалізує обмін речовин, підвищує імунітет, захищає організм від інфекцій. Також має протизапальний й антиалергічний ефект.
  • Ромашка, липа та меліса. Ця комбінація екстрактів квіток незамінний для тих, хто страждає на безсоння, постійне нервове збудження. Природні компоненти зміцнюють захисні сили організму та насичують його необхідними речовинами – вітаміном С, каротином, флавоноїдами та полісахаридами. Також складові сиропу здатні позитивно вплинути на роботу серця та мають болезаспокійливий ефект.

Вживання

Починати вживати сироп можна з трирічного віку. До 6 років включно- по 5 мл двічі або тричі на день. Від 6 до 12 років – 10 мл двічі на день. Дітям від 12 років та дорослим можна пити сироп по 15 мл двічі на добу. Рекомендується вживати препарат протягом двох тижнів. Після чого знову за два тижні повторити курс прийому.

Вживати сироп слід після їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Найкраще підходить для профілактики, допоміжної терапії та підтримки нервової системи.

Препарат виготовляється в Італії, не містить ГМО та вважається дієтичною добавкою.