Ви завжди вважали, що сережки - це просто прикраса? Ви ніколи не звертали уваги на забобони, пов'язані з ними? Зараз важко сказати, що саме послужило причиною присвоєння сережкам значення захисного амулета. Одне відомо точно - наші пращури вшановували їх, як оберіг, який рятує тіло від хвороб, а душу - від злих сил.

Сережки на здоров'я та удачу

І чоловіки, і жінки завжди уважно ставилися до своїх сережок. Взагалі, серед слов'ян незалежно від статі вважалося обов'язковим носити сережку в лівому вусі, як то кажуть, «на щастя». Насправді, все пояснюється набагато простіше і практичніше. Жорстокі битви, які періодично відбувалися між слов'янами і кочівниками, залишали після себе гори трупів. Сережка в вусі дозволяла миттєво відрізнити «свого» від іноземця, навіть якщо лице була дуже сильно спотворене.

Моряки носили сережки як захист від утоплення, причому намагалися вибрати саме золоті прикраси, мабуть, побоюючись, що прикмета все-таки не спрацює. Зате тим, хто виловить загиблого пірата, сережка діставалася в якості плати за його гідне поховання.

Дівчині, яка виходить заміж, святкові золоті сережки bijouella.com.ua/catalog/vechernyaya-kollekciya/ повинна була надіти заміжня подруга, щаслива в шлюбі. Тоді і новоспечену наречену чекала любов і радість. При цьому заміжня жінка не могла знімати свої прикраси, інакше вона могла овдовіти. Єдині, хто не носив сережки - вдови, для них це був великий гріх.

Досить поширене, причому до цих пір, марновірство про користь носіння сережок для зору. Можливо, обгрунтуванням для цього забобону служить величезна кількість активних точок, розташованих на мочці вуха. Сережки, впливаючи на них, можуть якимось чином впливати на стан здоров'я, але наукових підтверджень цього факту поки немає.

Золоті сни

Сни, в яких з'являються золоті сережки, - не рідкість. Мабуть, вам варто знати, до чого варто готуватися, побачивши уві сні скромні пуссети або розкішні сережки-кільця. У різних сонниках пропонуються різні тлумачення, але до основних можна віднести наступні:

  • сережки уві сні - близькість цікавої роботи і хороших звісток, очікування свята і подарунків;
  • іноді сережки можуть означати швидке прибуття гостей;
  • якщо ви побачите сережки в чиїхось вухах, будьте обережні - можливо, хтось поширює про вас брехливі чутки.
  • чоловік бачить сережки до знайомства;
  • матері дочок повинні бути дуже уважні - сережки уві сні знаменують зміни в долі молодшого покоління;
  • приміряєте сережки? Чекайте виконання любовного бажання;
  • студентам приснилося прикраса допоможе легко здати заліки та іспити;
  • втрата або продаж сережок може означати втрати в реальному житті - грошові або любовні.
  • Сподіваємося, вам сережки будуть снитися тільки до хорошого.

Магічні сережки

Як і будь-які інші золоті прикраси, сережки мають потужний енергетичний потенціал. Тим більше що якась їх частина, можна сказати, знаходиться безпосередньо «всередині» тіла. Завдяки змов, прочитаним над сережками, можна позбутися від зубного та вушної болю. Кажуть, якщо потерти око золотою сережкою десять разів, то смітинка, що потрапила в нього, виходить сама по собі.

Намолені сережки служать найсильнішим захисним амулетом. Навіть сучасні екстрасенси кажуть, що це дійсно дуже ефективний спосіб прикриття від негативних думок і дій недолюблюючих вас людей. Правда, знімати сережки після змови не можна навіть в душі, інакше магічна дію прикраси зійде нанівець.

Нерідко сережки використовуються і в любовної магії, наприклад, при пошуку другої половинки. На дно скляної ємності слід покласти нові золоті сережки і залити їх чистою джерельною водою, а потім накрити листом білого паперу. Перед північчю в світлі червоної свічки потрібно вимовити слова змови, після чого свічку потрібно загасити, а воду залишити стояти до ранку. Збираючись на роботу або навчання, захопіть з собою заговорену посудину і вилийте воду під найближче дерево. Виглядати це буде дещо дивно, але ж справжня любов того варто, чи не так? Сережки, що залишилися на дні, всуньте в вуха і носіть рівно сім днів. Цілком можливо, що через тиждень ви і справді познайомитеся з мрією всього вашого життя. А навіть якщо і ні, сережки-то все одно залишаться у вас - погодьтеся, непогана розрада при розчаруванні в чудеса.