Електрошокові пристрої - історія виникнення

Винаходом, яке передувало появі електрошокера, можна вважати електричний хлист, який був придуманий і запатентований Генрі Діксоном на початку 20 століття. Дану ідею розвивали багато винахідників. Проте, електрошокер, яким ми його звикли уявляти, був придуманий Джеком Кавером. У 1974 році він запатентував спеціальний пристрій, яке мало назву «Зброя для затримання і знерухомлення». Цей прилад мав на увазі удар змінним струмом високої напруги людини.

Нині існує багато різновидів електрошокерів, які мають різну форму, потужність та застосування. Якщо вам цікаво, то асортимент електрошокерів ми можете подивитись тут ushop.in.ua/category/active-oborona/elektroshoker. Але повернемось до історії.

Основним орієнтиром Кавера в процесі розробки даного апарату було питання безпечного впливу електричного розряду на організм і відсутності травм незворотного характеру. Він ретельно вивчив наслідки використання свого винаходу і зробив висновок, що отриманий на електродах струм і напруга не можуть привести до зупинки серця.

Джек Кавер наполягав на активному розповсюдження електрошокерів серед поліцейських, щоб служителі порядку могли використовувати даний засіб в тих випадках, коли використання зброї може завдати шкоди невинним особам або тоді, коли немає потреби доводити справу до стрілянини. Винахідник всіляко хотів домогтися серійного виробництва електрошокерів. Спочатку поліцейські дуже скептично поставилися до новинки. Проте, шокер був включений в перелік засобів спеціального впливу.

З плином часу девайс поступово модернізувався, створювалися моделі з різною потужністю, силою впливу. Зручність шокеров було оцінено суспільством належним чином: будь-яка людина за допомогою приладу могла захистити себе від зловмисника і при цьому не перевищити межі допустимої самооборони. Ця цінна якість зробила електрошокер засобом самооборони №1 у всьому світі.

0
репостів
0
репостів