Швейцарські годинники: історії брендів

Швейцарські годинники високо цінуються у всьому світі, і іноді коштують ціле багатство. На сайті https://original-watch.com.ua/naruchnye-chasy/muzhskie-chasy.html можна купити чоловічі і жіночі наручні годинники преміальних марок.

Багато колекційних швейцарських годинників відомих брендів виготовляються невеликими партіями і особливо цінуються серед справжніх знавців. Але якими б не були моделі - з дорогоцінними каменями і різними формами оправ, все ж механізми є найважливішими складовими.

Так, наприклад, відомі всьому світу лімітовані серії годин знаменитої швейцарської компанії Ernest Borel. У 1856 році маленьке сімейне підприємство в містечку Невшатель відкрив молодий годинникар Жюль Борель. Через кілька років до нього приєднався зять Поль Курвіозі, і майстри стали створювати одні з перших механічних наручних годинників. Це саме вони винайшли заводну головку з перекладним важелем, який управлявся маленької кнопкою збоку корпусу.

Варто зазначити, що до кінця ХIХ століття в Швейцарії була велика кількість часових фабрик, тому конкуренція на цьому терені була жорсткою. Нові підприємства, що виходять на ринок, могли вижити тільки завдяки високій якості свого товару.

Однією з таких компаній стала Auguste Reymond, заснована в 1898 році. І якщо спочатку в виробництві працювали тільки кілька людей, то через десять років на фабриці вже працювали сотні ювелірів-годинникарів. А стало це можливим завдяки вмілому маркетингу, популяризують технічна досконалість і якість виробів. Підприємство працює по сьогоднішній день і має безліч нагород, отриманих на всесвітніх часових виставках.

Були в Швейцарії і такі майстри, які спеціалізувалися тільки на випуску годинникових механізмів, пропонуючи їх як комплектуючі іншим годинниковим фабрикам. Наприклад, брати Альфред і Адольф Курт в 1888 року відкрили мануфактуру з виготовлення механізмів і дрібних деталей. Однак через пару десятків років вони все ж перейшли на виготовлення годинників, і в 1910 році навіть удостоїлися золотої медалі на виставці в Мілані за годинник Grana. Назва походить від латинського вимови їх рідного міста Гренхен. Потім були отримані нагороди в Брюсселі і Берні.

Через багато років діти годинникарів перейменували фірму в Certina, що в перекладі з латинської означає «надійний» або «впевнений». А в 1959 році вже широко відома компанія була названа DS - Double Security - «подвійна надійність». Моделі годин стали ще якісніше завдяки збільшеній міцності корпусу, небитким сапфіровим склам особливої ​​товщини, механізмам ущільнення на задній кришці, валу і заводний голівці.

Швейцарія спеціалізувалася на виготовленні точних годинникових механізмів, і деякі з тих, хто займався ремонтом годинників, з часом починали їх виробляти. Наприклад, відомий бренд Mido, який бере свій початок в 1918 році, був відкритий одним з таких годинникарів-ремонтників Джорджео Дж. Шерон. Вже через кілька років його компанія почала випускати великий асортимент моделей годинників в стилі арт-деко, потім спортивні та ювелірні моделі. Інженери компанії невпинно працювали над вдосконаленням годин. У 1930 році вони розробили знамениту водонепроникну систему Aquadura; в корпусі годин використовувався спеціальний корковий елемент, який не дозволяв проникнути волозі всередину навіть в тому випадку, коли заводна головка була відтягнута.

Знаменита швейцарська фірма Rado стала популярна після створення овальної форми годин DiaStar і корпусу, який не піддається подряпин.

Бренд Milus, організований сім'єю Вільяма Жуно в 1919 році, прославився виготовленням жіночих наручних годинників з білого і жовтого золота з діамантами, інкрустованими в корпуси.

Марка Rodania, що з'явилася в 1930 році, здобула популярність завдяки велосипедного спорту, який вона спонсорувала. Всі знамениті велосипедисти носили і пропагували саме ці години.

А швейцарський бренд Cimier став знаменитим завдяки тому, що відмовився від дорогих матеріалів і спеціалізувався на виготовленні простих металевих штифтів. Це зробило годинник доступними для людей із середнім достатком.

0
репостів
0
репостів