Про відповідне рішення, сьогодні вранці на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. У зв'язку з епідемією коронавірусу в країні, вирішили продовжити карантин до 22 травня, але вже з 11 травня українці можуть розраховувати на деякі пом'якшення.
Станом на 4 травня, за інформацією штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Шепетівці зареєстровано 7 осіб, які подолали COVID-19. Тільки за останні 4 дні двоє шепетівчан одужали, проведені ПЛР-тестування показали у них від'ємний результат.
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним жителя Шепетівського району, обвинуваченого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням житло), і призначив йому покарання – 3 роки ув’язнення.
Військова прокуратура Західного регіону України зареєсрувала кримінальне провадження та ініціювала проведення досудового розслідування за фактом службової недбалості службовими особами ДП «Шепетівський ремонтний завод» (ч. 2 ст. 367 КК України).
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua