За інформацією міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті станом на 9 вересня додалося двоє хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.
Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором і обвинуваченим у незаконному виготовленні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту (частина 1 статті 309 КК України) і в незаконних посіві та вирощуванні конопель в кількості п’ятдесят і більше рослин (частина 2 статті 310 КК України): визнав останнього винуватим у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив остаточне покарання у виді позбавлення волі на 3 роки, звільнивши від відбування покарання з випробуванням на 1 іспитовий рік.
Вчора на Шепетівщині було виявлено ще один випадок захворювання на COVID-19. Про це повідомили у Шепетівській РДА.
Уже традиційно, на початку кожного навчального року в Україні проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який стартував і на території Шепетівського району, та проходитиме у декілька етапів.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua