Стали відомі результати ПЛР-тестування аналізів двох шепетівчан, які контактували з першим інфікованим коронавірусом COVID-19.
Сьогодні відбувся онлайн-брифінг в Хмельницькій облдержадміністрації, де заступниця голови ОДА Оксана Ситницька повідомила про ситуацію з коронавірусом COVID-19 в Шепетівці.
31 березня під час патрулювання по вулиці Судилківській у Шепетівці члени групи реагування патрульної поліції помітили підозрілого чоловіка із навантаженим візком. Під час перевірки поліцейські виявили у візку металеві елементи залізничної колії.
Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Михайло Полодюк. Учасники засідання розглянули три питання порядку денного.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua