Розділ Суспільство

У Шепетівці відбулось незвичайне засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики

Автор 03 грудня 2021, 16:17

3 грудня за участі міського голови Віталія Бузиля та начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталії Стасюк в сесійній залі Шепетівської міської ради відбулось незвичайне засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики та учнів, які беруть участь у загальноміській програмі «Школа лідерів».

Молодь спілкувалася з міським головою та посадовцями виконавчого комітету. Дізналися, як проходить  підготовка до сесії міської ради, голосування за допомогою електронної системи «ВІЧЕ» та спробували себе у ролі депутатів міської ради.

У ході засідання члени молодіжної ради та міської ради лідерів учнівського самоврядування затвердили положення про Премію «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя Шепетівської міської територіальної громади» та план роботи міської ради лідерів учнівського самоврядування.

У різному учасники засідання обговорили актуальні питання, які цікавлять молодь: створення молодіжного середовища у громаді, організацію спільних медіапроектів про життя навчальних закладів очима учнів, проведення спортивних змагань тощо. Усі присутні охоче підтримали пропозицію зробити такі зустрічі з керівництвом громади регулярними.

Пресслужба ШМР

0
репостів
0
репостів