Розділ Суспільство

Анна Саліванчук влаштувала скандал на літаку, борпровідник викликав поліцію

Автор Дата20 листопада 2021

Наша землячка Анна Саліванчук, яка та відома за зйомками комедійного серіалу "Одного разу під Полтавою" виробництва Студії "Квартал 95" поскаржилася на неприємну ситуацію, яка трапилася з нею в літаку. Про це 36-річна акторка розповіла у своїх Instagram-сторіз.

Анна разом з сім'єю відпочивала на єгипетському курорті Хургада, а по поверненню додому з молодшим, однорічним сином Микитою трапилася неприємність.

У дитини виникли проблеми з травленням, вона кричала. Разом з малюком Анна була біля аварійного виходу, де він заспокоювався. А ось бортпровідник наполягав на тому, щоб Анна сіла на своє місце

1 21

"Нікітос почав плакати і заважав звичайно ж всьому літаку. Я дуже не люблю, коли діти заважають всьому літаку, тому я пішла з ним гуляти по всьому літаку, щоб його розвеселити. Він зупинився там, де найширший аварійний вихід і почав повзати туди сюди. Я запитала у людей, чи не заважає вам мій син", - розповідає дівчина.

Пасажири відповіли, що все гаразд. Але хлопчик почав розкидати "пакетики", що знаходяться біля аварійного виходу, що викликало обурення бортпровідника.

Співробітник авіакомпанії наполягав, щоб Анна разом з дитиною зайняла своє місце. Актриса не погодилася і обізвала бортпровідника "негарним словом".

По приземленню, Анну Саліванчук чекала поліція біля літака. За словами актриси, у підсумку правоохоронці посміялися, коли з'ясували причину виклику. Штраф зірці не виписали, а бортпровідник навіть не вийшов, щоб пояснити, що ж сталося.

Для довідки:

Анна Саліванчук найбільш відома за роллю продавщиці Віри з комедійного серіалу "Одного разу під Полтавою", яку в 2014-му році презентувала Студія "Квартал 95".

Майбутня актриса народилася 17 серпня 1985 року в місті Шепетівка Хмельницької області.

Вона одружена з продюсером Олександром Божковим. Має сина Гліба, 2015 року народження, а 1 вересня 2020 року Анна вдруге стала мамою, народивши хлопчика, якого назвали Микитою.