Розділ Суспільство

Шепетівські медики долучились до створення лісів

Автор Дата15 листопада 2021

13 листопада, в суботу, у Мальованському лісництві відбулась акція «Створюємо ліс разом». Цього разу до лісівників долучилися працівники КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

Приємно, що до такої важливої місії – створення нових насаджень, лікарі з лісівниками долучилися разом з сім’ями.

Активну участь в акції взяли: директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М., головний інженер підприємства Комендовський О.М., лісничий Мальованського лісництва Туракевич С.М., депутат Шепетівської міської ради, завідувач відділення невідкладної медичної допомоги Довгань О.М., завідувач травматологічного відділення Федина М.Я., лікар-хірург хірургічного відділення Дірей О.О., лікар-невролог неврологічного відділення Дірей Т.В. та фельдшер Шепетівської станції екстреної медичної допомоги Верхогляд Р.А..

Для найменших учасників акції, лісничим Туракевечем С.М. було проведено екскурсію по території садиби лісництва, розсаднику та екологічній стежині.

Сьогодні, ми бачимо не лише активну громадську позицію та бажання долучитися до створення нових насаджень у дорослих а формування нових сімейних традицій. Приємно, що вже тут присутні сім’ї які не перший раз долучаються до подібних акцій в повному складі – зазначив Володимир Михайлович.

Нагадуємо, що акція буде тривати до 30 листопада і всіх бажаючих ще є час до неї долучитися.

Пресслужба підприємства "Шепетівське лісове господарство"

Останнє редагування 15 листопада 2021