Розділ Суспільство

Тариф на електроенергію для населення залишиться без змін

Автор 28 липня 2021, 14:46

З 1 серпня тариф на електроенергію для населення залишиться без змін – 1,68 грн за кВт-годину. Уряд сьогодні затвердив відповідне рішення, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram.

"Разом з усіма зацікавленими сторонами ми працюємо над тим, щоб збалансувати ринок електроенергії і одночасно залишити ціни для переважної більшості українців без підвищень", – написав він.

Також він нагадав, що в цьому році тарифи на тепло і гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади.

"Це важлива частина реформи децентралізації, адже такі новації підштовхують місцевих керівників більше не закривати очі на неефективність власних комунальних підприємств", – зазначив Шмигаль.

  • В останній раз Кабмін підвищував тариф 1 січня 2021-го (до 1,68 грн/кВтг), вперше за три роки. Підвищення тарифів на електроенергію для населення міститься і в антикризовій програмі уряду, представленій в травні. Щорічні дотації через занижені тарифи на електроенергію для населення досягають 65-70 млрд грн.
  • Передбачалося, що липень буде останнім місяцем, коли ціна на електроенергію залишається низькою – 1,68 грн кВтг. З 1 серпня в силу повинна вступити оновлена модель механізму спеціальних зобов'язань щодо забезпечення електроенергією населення (ПСО). Кабмін продовжив механізм дії ПСО – ціна на електроенергію для населення до 1 серпня залишається на рівні 1,68 грн за кВтг.
0
репостів
0
репостів