Розділ Суспільство

Напередодні сезону полювання на пернату дичину провели обстеження

Автор 21 липня 2021, 17:06

Спеціалісти Шепетівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели обстеження мисливських угідь щодо епізоотичного благополуччя у зв’язку з відкриттям сезону полювання на пернату дичину.

Державне підприємство «Шепетівське лісове господарство» здійснює діяльність на територіях Шепетівської та Судилківської ТГ, площа мисливських угідь становить понад 38 га.

Мисливські угіддя на площі близько 500 га Шепетівської районної організації УТМР розташовані на територіях Шепетівської, Михайлюцької та Грицівської ТГ.

Під час обстежень увага зверталась на дотримання правил полювання, ветеринарно-санітарних вимог під час полювання, використання мисливських собак за наявності ветеринарно-санітарного паспорта на собаку з обов’язковою відміткою про щеплення на сказ.

Нагадуємо мисливцям! До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, ветеринарно-санітарний паспорт на собак мисливських порід з обов’язковою відміткою про щеплення на сказ. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог. Особливу увагу слід приділяти профілактиці та недопущенню занесення на територію району високопатогенного грипу птиці.

Особлива увага приділялась профілактиці та недопущенню занесення на територію району високопатогенного грипу птиці. Серед мисливців розповсюджено плакати «Обережно! Грип птиці».

Останнє редагування 27 липня 2021, 12:15
0
репостів
0
репостів