Розділ Суспільство

Районні чиновники обговорили стан призначення субсидій на Шепетівщині

Автор Дата19 липня 2021

Сьогодні, 19 липня перший заступник Олександр Мельник, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Паламарчук провели апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, в тому числі про стан призначення субсидій у Шепетівському районні.

На початку засідання присутні заслухали інформацію начальника управління соціального захисту Ліліани Танасієнко, яка розповіла про стан призначення субсидій у Шепетівському районні.

Житлові субсидії з травня 2021 року на неопалювальний період у готівковій формі автоматично призначено 7 744 домогосподарствам і за новими зверненнями 424 сім’ї. Всього користуються субсидіями станом на 15.07.2021р. – 12 012 сімей ( в т.ч. : Славутський район – 2444, Ізяславський – 3231, Полонський – 2211, Білогірський – 2045, Шепетівський – 2081).

При цьому, враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення, середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 180 гривень на домогосподарство в місяць. На опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам, з урахуванням витрат на опалення, буде розрахована автоматично після початку опалювального періоду.

Далі на нараді було обговорено ряд питань, серед яких стан справ в сфері захисту прав дітей, цивільного захисту, проаналізовано роботу архівного відділу,тощо. Сплановано діяльність адміністрації на поточний тиждень та окреслено ряд важливих питань, які потребують негайного вирішення.

Шепетівська РДА