Розділ Суспільство

Шепетівчанам лишилось всього 2 тижні для обрання газопостачальника

Автор Дата19 липня 2021

Як ми вже неодноразово повідомляли, ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» не змогло придбати природний газ для подальшого постачання побутовому споживачу (населенню), тому як наслідок з 01.06.2021 року воно не здійснює постачання природного газу побутовим споживачам. Шепетівчанам до кінця цього місяця потрібно обов'язково обрати нового постачальника газу.

Обрати можна будь якого постачальника, який працює в Україні, незалежно від географічного розташування. Можете порівняти ціни тут та обрати найвигіднішого.

Здебільшого шепетівчани обирають для переходу ГК «Нафтогаз України» і підключаються за цією інструкцією.

Якщо вам важко це зробити самостійно ви можете скористатись послугами офіційних партнерських точок у місті, це безкоштовно.

Де в Шепетівці можна змінити постачальника газу?

За інформацією "Нафтогаз України" офіційними партнерськими точками у місті Шепетівка, де вам нададуть допомогу у зміні постачальника на "Нафтогаз України", є:

  • Відділення Ощадбанку, Шепетівка, вул. Залізнична, 34
  • Відділення Ощадбанку, Шепетівка, вул. Островського, 6а
  • Відділення ощадбанку, Шепетівка, Старокостянтинівське шосе, 6
  • Відділення СК ТАС: Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 73а
  • Відділення СК ТАС: Шепетівка, пр. Миру, 28а
  • Відділення СК ТАС: Шепетівка, вул. Валі Котика, 20

Майте на увазі, у СК ТАС діє попередні запис на послугу.

Також у Шепетіці діє партнерська точка "Хмельницькгаз", де вам також нададуть допомогу у зміні постачальника. Знаходиться вона за адресою м. Шепетівка, вулиця Судилківська, 1, приміщення ЦУМу, перший поверх.

Нагадаємо, що річний тариф у "Нафтогазі України" зараз становить 7.96 грн за м3, у Хмельницькгаз Збуті - 7.99 грн за м3.

Транспортуванням газу як і раніше займається ПАТ "Шепетівкагаз". Ціна за розподіл газу 1.308 грн за 1м3, незалежно від газопостачальника.

Останнє редагування 19 липня 2021