Розділ Суспільство

Жінка доводила через суд факт смерті брата, який помер на окупованій території України

Жінка доводила через суд факт смерті брата, який помер на окупованій території України depositphotos.com

Шепетівським міськрайонним судом  Хмельницької області ухвалено рішення, яким задоволено заяву громадянки про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України.

Заявниця звернулася до суду із заявою про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, посилаючись на те, що  29  жовтня  2020  року  в с. Оріхове Сакського району Автономної Республіки Крим Україна  помер  її  брат і вона не маєможливості зареєструвати його смерть на території України. Встановлення даного факту необхідно для державної реєстрації смерті померлої особи на території України.

Судом встановлено, що отримавши свідоцтво про смерть, заявник звернулася до Шепетівського міськрайонного відділу державної реєстрації актівцивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) із заявою про  проведення державної реєстрації смерті. Однак останній було відмовлено у проведенні державної реєстрації смерті брата, оскільки пред’явлене свідоцтво про смерть не є підставою для державної реєстрації смерті та суперечить вимогам статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Рішення законної сили не набрало і може бути оскаржене до Хмельницькогоапеляційного суду.

За повідомленням пресслужби суду 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением