П'ятниця, 24 липня 2020 14:10

У сімей Шепетівщини, які опинились у складних життєвих обставинах провели перевірки

З метою попередження дітей та їх батьків про потенційні небезпеки під час літніх розваг, соціальної підтримки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, перевірки соціально - побутових умов проживання дітей та підлітків 22 липня 2020 року начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді – Андрієм Цідиком, головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації – Оксаною Федорчук та інспектором СЮП Шепетівського ВП Віталіною Ліпською був здійснений виїзд в села Городнявка, Дубіївка, Заморочення, Червоний Цвіт та Климентовичі.

Обстежено умови проживання 12 сімей, в яких виховується 25 дітей, здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини, використання державної соціальної допомоги багатодітними сім'ями. Надано консультацію 2 сім'ям щодо працевлаштування, проведено індивідуальну інформаційну бесіду з 1 особою, яка має намір працевлаштовуватись за кордон,

За результатами перевірок складено акти обстеження умов проживання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо безпечного поводження дітей на водоймах. Одну сім'ю попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Шепетівська РДА

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением