Понеділок, 06 липня 2020 15:45

Шепетівчани визначили топ-5 кліматичних проблем міста

Жителі Шепетівки оцінили кліматичні проблеми свого міста. Опитування проводилося в рамках ініціативи "Кліматичні цілі міст Хмельницької області" за фінансової підтримки Федерального міністерства з охорони навколишнього середовища, збереження природи та ядерної безпеки Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).

В результаті до 5-ти найбільш критичних проблем за версією активних містян увійшли:

  1. Відсутня мережа громадського екологічного транспорту (транспорт, який здійснює мінімальні викиди в повітря - тролейбуси, електро-таксі тощо)
  2. Відсутня інфраструктура для велосипедного транспорту (велосипедні доріжки, пункти швидкого ремонту велосипедів тощо)
  3. Забруднення міських водойм
  4. Немає можливості відсортовувати відходи поблизу власної домівки із подальшим цільовим направленням на переробку (наприклад, сортування пластику, скла, макулатури, тари з жерсті, органічних залишків тощо)
  5. Немає можливості здати небезпечні відходи в місті (наприклад, термометри, лампи розжарювання, тара із під побутової хімії, батарейки тощо)

Детальні результати опитування "Кліматичні проблеми міст Хмельницької області" із коментарями знайдете в прикріпленні під цим матеріалом.

Зазначимо, що результати опитування стануть основою для інтерв'ювання кандидатів у міські голови Шепетівки, аби зрозуміти, як вони планують протидіяти виявленим кліматичним проблемам.

Нагадаємо, Хмельницький енергетичний кластер спільно з організаціями, які входять до Українська Кліматична Мережа, розпочав участь в проєкті "Зміцнення громадянського суспільства у здійсненні національної кліматичної політики" від громадської організації Екодія. Метою ініціативи є просування кліматичних рішень у Хмельницькій, Кам'янець-Подільській та Шепетівській громадах через комунікаційну роботу з кандидатами на посади міських голів, партіями та кандидатами у депутати, а також з місцевою владою та громадськістю. Така робота особливо актуальна в контексті місцевих виборів, адже важливо, щоб майбутні міські голови та депутати зважали на кліматичні виклики та екологічні проблеми в своїх виборчих програмах.

Останнє редагування Понеділок, 06 липня 2020 15:58
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода