Середа, 25 березня 2020 20:56

У закладах освіти та культури достроково припиняють опалювальний сезон

25 березня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк. Про це розповіла прес-служба Шепетівської міської ради.

На  порядок денний комісії було винесено ряд питань щодо виконання заходів для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби на території міста.

У зв’язку із повідомленням про продовження карантину до 24-го квітня та запровадженням режиму надзвичайної ситуації в Україні комісія вирішила внести зміни та доповнити свої попередні рішення.

У Шепетівці продовжать роботу суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, банківські та страхові установи, а також надавачі послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Також  працюватимуть  об’єкти,  які здійснюють діяльність за КВЕД 45.20 «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів» (СТО, пункти шиномонтажу), магазини з продажу ритуальних товарів,  ветеринарні аптеки, клініки, зоомагазини,  магазини з продажу насіння, посадкового матеріалу та засобів захисту рослин,   магазини з продажу автомобільних запчастин за умови забезпечення відповідного персоналу (працівників) засобами індивідуального захисту та дотримання усіх необхідних санітарно-гігієнічних норм.

Для посилення захисту населення та протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 комісія вирішила зобов’язати  Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства Шепетівської міської ради посилити контроль за додержанням хлорування питної води згідно з Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» та надавати дезінфікуючі  засоби гіпохлориду натрія в межах можливості підприємства закладам освіти, культури, спорту та Шепетівському ремонтно-експлуатаційному підприємству Шепетівської міської ради для проведення дезінфікуючих заходів.

Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство, щоденно, проводитиме полив доріг, тротуарів та обробку автобусних зупинок комунальної власності дезінфікуючими засобами.

Також до 1 квітня 2020 року буде проведено хлорування та лабораторні дослідження води громадських криниць. Власники магазинів, яким передані автобусні зупинки, зобов’язані щоденно проводити їх обробку дезінфікуючими засобами.

Члени міської тимчасової протиепідемічної комісії у межах компетенції мають оприлюднювати інформаційні матеріали для населення щодо алгоритму дій у випадку виявлення хворого з підозрою на коронавірус COVID-19.

Відповідно до рішення комісії підприємства, які надають житлово-комунальні послуги зобов’язані  активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної сплати за комунальні послуги.

Також у зв’язку з продовженням карантинних заходів в Україні комісія рекомендувала Виконавчому комітету міської ради прийняти рішення щодо дострокового припинення опалювального сезону в закладах культури, освіти та спорту з 26 березня 2020 року.

У результаті обговорення члени комісії виріши на черговому засіданні Виконавчого комітету заслухати інформацію відповідальних осіб про стан виконання протиепідемологічних заходів на території міста.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением