Середа, 15 січня 2020 19:47

У 2020 році шепетівчани окремо платитимуть за газ і його доставку

З січня 2020 року Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг вирішила виділити плату за розподіл газу із загальної платіжки.

Відтак, жителі Хмельницької області отримуватимуть дві платіжки за використане блакитне паливо: окремо за сам газ, як товар, і за його доставку. У компанії «Хмельницькгаз» повідомили, що вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного споживача. Розмір плати залежить від конкретного обсягу споживання та тарифу, який встановлено НКРЕКП. Сама ж вартість природного газу протягом січня-квітня 2020 року складатиме 6,91 гривень за 1 кубічний метр газу. Однак це без врахування тарифу на доставку природного газу.

Іншу суму за газ та його доставку заплатять мешканці Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівка Газ». Вартість природнього газу для шепетівчан протягом січня-квітня 2020 року складатиме 6,92 гривень. Доставка з блакитного палива теж розраховуватиметься для кожного споживача окремо.

Так, згідно постанови НКРЕКП, тариф на послуги розподілу природного газу з 1 січня до 30 червня 2020 року становлять 0,672 гривень за 1 кубічний метр газу (з ПДВ). З липня ціна за доставку зросте до 0,744 гривень за 1 кубічний метр блакитного палива. Щоб дізнатися, скільки потрібно заплатити в місяць, шепетівчани повинні визначити річне споживання газу, помножити отриману цифру на тариф (0,672 гривень до липня та 0,744 з липня) та поділити на 12 місяців. Отримана сума й буде вартість за доставку блакитного палива.

За інформацією сайту "Є"

Останнє редагування Четвер, 16 січня 2020 15:27
NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода