Понеділок, 18 листопада 2019 16:57

Плесенська ОТГ не відповідає показникам спроможності за методикою Мінрегіону

15 листопада під керівництвом т.в.о. голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області. До участі в засіданні також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, члени робочої групи та представники окремих районів області.

Володимир Кальніченко нагадав присутнім, що в травні були розглянуті та затвердженні пропозиції щодо можливого адміністративно-територіального устрою районного рівня, які були направлені на розгляд Мінрегіону України.

Також у жовтні-листопаді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася низка селекторних нарад за участю керівників міністерств, голів та представників облдержадміністрацій, за результатами яких облдержадміністраціям надано багато доручень, які стосуються організації надання публічних послуг, створення геопросторової бази даних про мережу об’єктів надання цих послуг, проектів будівництва закладів освіти, спорту тощо.

Володимир Ілліч наголосив, що всі ці завдання мають бути виконані із врахуванням базового рівня адміністративно-територіального устрою області, тобто територій об’єднаних територіальних громад.

На даний час перспективний план формування територій громад області передбачає утворення на території області 62-х об’єднаних територіальних громад. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 року №901-р затверджено зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області по всій території області. 47 громад (76%) передбачених перспективним планом вже створено, але не всі у повному складі, 4 об’єднані територіальні громади, утворені у поточному році, не передбачені в перспективному плані.

Знімок екрана о 16.54.49

Однак, як показує нещодавно проведений аналіз не всі громади довели свою спроможність. В тому числі і Плесенська ОТГ Шепетівського району.

Знімок екрана о 16.54.41

Окрім того, Мінрегіон розробив проєкт нової Методики формування спроможних територіальних громад в частині критеріїв визначення ресурсної спроможності ОТГ. Відтак, враховуючи зазначене, фахівці облдержадміністрації та Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування попрацювали над оновленням перспективного плану формування територій громад області.

За матеріалами Хмельницької ОДА

NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода