Розділ Суспільство

ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" подало скаргу до суду на державних виконавців

Автор Дата31 жовтня 2019

У травні цього року господарським судом Хмельницької області було ухвалено рішення, яке зобов'язує товариство з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" усунути перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом "Шепетівське підприємство теплових мереж" та покинути цей майновий комплекс.

Однак 22 жовтня до суду надійшла скарга від ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на дії державного виконавця, в якій просять визнати дії, що вчинені 10.10.2019 р. на примусове виконання виконавчого провадження ВП №60152820 від 25.09.2019 p. посадовими особами — Державним виконавцем Шепетівського міськрайонного відділу ДВС, Цимбалюк Іриною Миколаївною, заступником начальника відділу примусового виконання рішень Управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Кітом Андрієм Михайловичем, Державним виконавцем відділу примусового виконання рішень Управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Секрета Олегом Миколайовичем та членами виконавчої групи при Шепетівському міськрайонному відділі ДВС ГТУЮ призначеної постановою від 03.10.2019р. начальника управління ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області — протиправними. Для розгляду цієї скарги вимагають витребувати в Шепетівського міськрайонного відділу ДВС матеріали виконавчого провадження ВП №60152820 від 25.09.2019 р.

Але через відсутність матеріалів справи у господарському суді Хмельницької області розгляд скарги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" наразі не можливий. Тому рішення господарського суду від травня залишили без змін. А скаргу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" зможуть розглянути лише тоді, коли повернуть матеріали справи у господарський суд Хмельницької області.

Останнє редагування 31 жовтня 2019

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

За ці всілякі дії Пустохуйта оголосить акцію - в кого лишилось опалення центральне скинутись по 10 грн та найняти кіллера для дибіла! Люди які мерзнуть до сраки головне скарги писать та і хто мерзне тей хто все життя вй-бував як папа Каврло! Та...

За ці всілякі дії Пустохуйта оголосить акцію - в кого лишилось опалення центральне скинутись по 10 грн та найняти кіллера для дибіла! Люди які мерзнуть до сраки головне скарги писать та і хто мерзне тей хто все життя вй-бував як папа Каврло! Та зробить самосуд та й все Спалить мийку на Терешкова, машину, хату! Той жирний кнур собі мабуть автономне давно зробив! Що за держава? Масово під загрозою мерзнуть люди до сраки!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением